Korona, Kuzey Yıldızı’nı durdurdu!

Haber Tarih : 26/03/2020
Toplam Okunma : 542

Cumartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi Kuzey Yıldızı-İlk Aşk koronvirüs tedbirleri kapsamında çekimlerini bir hafta durdurdu.


Dünyada ve Türkiye’de ölümlere neden olan korona virüsü salgını hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vatandaşlara “evde kal” çağrısı yapılırken, diziler de salgın nedeniyle tedbirlerini üst düzeye çıkardı. Birçok dizi önümüzdeki hafta için yeni bölümle ekranlara gelmeme kararı aldı.

Bir hafta ara

Ordu’da çekilen ve cumartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi olan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın da kaderi belli oldu. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı, çekimlerine bir hafta ara verdi.

Bu hafta ekranlarda olacak

Dizinin deneyimli yönetmeni Ersoy Güler, geçtiğimiz hafta kent merkezinde çekimlere devam edilmesi nedeniyle dizinin bu hafta cumartesi günü ekranlara geleceğini açıkladı. Önümüzdeki hafta dizinin yayınlanmayacağını belirten Güler, “Pazartesi günü kanal yönetimi ile yaptığımız toplantının ardından dizi çekimlerine korona virüsü salgını nedeniyle 1 haftalığına ara verdik. Şu anda kentten ayrılmadık. Ordu’da kalıyoruz. Geçtiğimiz hafta kent merkezinde çekimler devam ettiği için bu hafta dizimiz 27’nci bölümüyle ekranlara gelecek. Bu hafta çekim yapmadığımız için ise önümüzdeki hafta yayında olmayacağız. Eğer aramız uzamazsa çekimlerimize kaldığımız yerden devam edip, dizimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Ünye Kent Gazetesi

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı