Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.

Haber Tarih : 27/11/2019
Toplam Okunma : 291

Türk Kızılayı Ünye Şubesi tarafından sürdürülen sanat ve kültür faaliyetleri kapsamında Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.


Türk Kızılayı Ünye Şubesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliğinde Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.

Ünye Yalı Kilisesi’ndeki verilen konserde Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, Avukat Arif Çelik ve Samsun Devlet korosu Sanatçısı Seyda Sezgin, dinleyicilere eşsiz müzik ziyafeti yaşattı.

-“Ünye’yi Türk sanat müziği ile buluşturmaya devam ediyoruz”-

Konser’de açıklama yapan Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, şunları söyledi; “Ünye’yi Türk sanat müziği ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu organizasyonu aynısını geçen aylarda icra etmiştik ve oldukça beğeni almıştık. Bugün de burada sizlerle Türk sanat müziği gecesinin ikincisini yapıyoruz. Eğer memnun kalırsınız önümüzdeki günlerde de müzikle buluşmaya devam edecek programlar gerçekleştireceğiz. Bu akşam bizi yalnız bırakmayan Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu Ekibine ve misafir sanatçımız Şeyda Sezgin hanımefendiye, sahneyi paylaştığım dostum Arif Çelik’e teşekkür ediyorum” dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı