Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.

Haber Tarih : 27/11/2019
Toplam Okunma : 245

Türk Kızılayı Ünye Şubesi tarafından sürdürülen sanat ve kültür faaliyetleri kapsamında Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.


Türk Kızılayı Ünye Şubesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliğinde Türk Sanat Müziği ikinci konseri düzenlendi.

Ünye Yalı Kilisesi’ndeki verilen konserde Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, Avukat Arif Çelik ve Samsun Devlet korosu Sanatçısı Seyda Sezgin, dinleyicilere eşsiz müzik ziyafeti yaşattı.

-“Ünye’yi Türk sanat müziği ile buluşturmaya devam ediyoruz”-

Konser’de açıklama yapan Türk Kızılayı Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, şunları söyledi; “Ünye’yi Türk sanat müziği ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu organizasyonu aynısını geçen aylarda icra etmiştik ve oldukça beğeni almıştık. Bugün de burada sizlerle Türk sanat müziği gecesinin ikincisini yapıyoruz. Eğer memnun kalırsınız önümüzdeki günlerde de müzikle buluşmaya devam edecek programlar gerçekleştireceğiz. Bu akşam bizi yalnız bırakmayan Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu Ekibine ve misafir sanatçımız Şeyda Sezgin hanımefendiye, sahneyi paylaştığım dostum Arif Çelik’e teşekkür ediyorum” dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı