Ünye 1957 Spor, alt yapıyla kahvaltıda buluştu

Haber Tarih : 24/08/2019
Toplam Okunma : 210

Ünye 1957 Spor, alt yapı oyuncularıyla tesislerde kahvaltıda bir araya geldi.


Ünye 1957 Spor alt yapı oyuncularıyla tesislerde kahvaltıda bir araya geldi. Cevizdere tesislerinde düzenlenen kahvaltıya Kulüp Başkanı Hamza Alp, Ünye 1957 Teknik Direktörü Şirahman Berber, Alt Yapı Sorumlusu Selçuk Kocaoğlu,Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk, alt yapı oyuncuları ve aileleri katıldı.

Transferlerle değil kendi oyuncularımızla sahaya çıkmak istiyoruz

Alt yapının önemli olduğunu belirten Başkan Hamza Alp,” Geleceğimiz sizlersiniz. Alt yapı olmadan üst ligler olmaz. Bizler transfer değil, kendi oyuncularımızla sahaya çıkmak istiyoruz. Bu yüzden alt yapıyı herkesten daha fazla önemsiyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren alt yapıyı daha sağlamlaştırmak adına Metin Tamtürk hocamla irtibata geçerek geleceğimiz olan gençlerin daha iyi şartlarda ve koşullarda yetişmesi için görev değişikliği yaptık. Amaç Ünye 1957 Spor ise geri teferruattır” dedi.

Eksiklikler devam ede geldi

Alt yapı hocası Metin Tamtürk ise, "Bizlerin amacı iyi nesiller yetiştirmektir. Bunu hangi kulüpte yetişmiş olmasının bir önemi yoktur. Ben gençliğimde Ünyespor’un alt yapısından yetiştim. O dönemlerde de bazı eksikliklerimiz vardı ve hala devam etti. Bende yeni bir kulüp kurarak bu eksiklikleri giderip profesyonelce alt yapı oluşturmaya çalıştım. Yeni bir birliktelik sağlayarak geleceğimiz olan gençlere güzel eğitim verip üst liglere çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Şirahman Berber yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Ünyespor alt yapısı düzgün olsaydı 20 yılda yeni futbolcular yetiştirirdi. Şimdi bakıyoruz da alt yapıda hiç bir şey yok. Bırakında bu yönetim yeni bir şeylere imza atsın. Burada isimler değil, geleceğe yetiştireceğimiz gençler önemlidir. Onlar iyi bir eğitim alarak hedeflerindeki Ünyespor’a kavuşsunlar. Bizler dedikodu değil, iş yapmalıyız. Bu gün burada bunun temelleri atılmıştır. Ben her iki kulüp adına da teşekkür ediyorum.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı