Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.

Haber Tarih : 30/09/2019
Toplam Okunma : 259

Türk Kızılay Ünye Şubesi ve Kültür Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliği ile Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.


Dinleyenlerce çok beğenilen ve takdir toplayan konsere İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin de katıldı.

Türk Kızılay Ünye Şubesi ve Kültür Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliği ile Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.

Gecede konuşan Türk Kızılay Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu, emeği geçenlere teşekkür ederek, şunları söyledi; “Kızılay sizi gibi bağışçılar vesilesiyle sizden aldıklarını ihtiyaç sahibi insanlara dağıtıyor. Bizde yedi ay önce göreve geldiğimizde gerekli olan çalışmalarımızı yaptık. Biz üç ayda bir siz değerli sanatseverlere bu konseri vermeyi istiyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından Kızılay Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, Avukat Arif Çelik ve Öğretim üyesi Özge Altıntaş Özcan söyledikleri Türk Sanat Müziği parçaları ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Geceye Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan ve davetliler katıldı.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

GÜNDÜZ-GECEYARISI : DOKUZEYLÜL ECZANESİ

Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 333 00 18

Yayın Akışı