Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.

Haber Tarih : 30/09/2019
Toplam Okunma : 214

Türk Kızılay Ünye Şubesi ve Kültür Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliği ile Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.


Dinleyenlerce çok beğenilen ve takdir toplayan konsere İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin de katıldı.

Türk Kızılay Ünye Şubesi ve Kültür Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Korosu birlikteliği ile Ünye Yalı Kilisesi’nde Türk Sanat Müziği Etkinliği düzenlendi.

Gecede konuşan Türk Kızılay Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu, emeği geçenlere teşekkür ederek, şunları söyledi; “Kızılay sizi gibi bağışçılar vesilesiyle sizden aldıklarını ihtiyaç sahibi insanlara dağıtıyor. Bizde yedi ay önce göreve geldiğimizde gerekli olan çalışmalarımızı yaptık. Biz üç ayda bir siz değerli sanatseverlere bu konseri vermeyi istiyoruz” dedi.

Konuşmanın ardından Kızılay Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, Avukat Arif Çelik ve Öğretim üyesi Özge Altıntaş Özcan söyledikleri Türk Sanat Müziği parçaları ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Geceye Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Özkan ve davetliler katıldı.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı