Ünyeli Feyzi Türker Çorbacı ilk single ile Müzik dünyasına iddialı girdi.

Haber Tarih : 05/05/2020
Toplam Okunma : 443


Müzik Dünyası’nda adını sıkça duyuran Ünye, bu kez rap müzikle bir kez daha gündemde. 7 yaşından itibaren müziğe ilgi duyan ve bu konuda çalışmalar yapan Ünyeli Feyzi Türker Çorbacı ilk single ile Müzik dünyasına iddialı girdi.

Müzik platformu Netd’de yayınlandı

Ünyeli Rölyef sanatçısı İlker Çorbacı’nın oğlu olan ve kurdukları grupta 5 farklı alanda çalışma yürüten Çorbacı ve arkadaşlarının çalışmaları sonucu ilk single ünlü müzik platformu Netd’de yayınlandı.

Ünye müzik piyasasında da görülsün istedim

Kendileri için de sürpriz bir gelişme olduğunu dile getiren Çorbacı, “Ben 7 yaşımdan bu yana müzikle uğraşıyorum. Bir grubumuz var. Gençleri müzik ve sanatla daha çok buluşturmak için kurduğumuz grup. Yan Sokak 737 adlı grubumuzda 5 farklı kategoride çalışmalar yapıyoruz. Klibimizin Netd’e yayınlanması bizim için sürpriz oldu. Kendi çapımızda çalışmalar yapıyorduk ancak bunu biraz daha geniş kitlelere ulaştırmak için bu çalışma güzel sonuç verdi. Sadece Ünye görmesi yerine, Ünye’yi müzik piyasasının görmesini sağlamaktı amacımız.

Prodüktörümüz Tuna Erkenci ve Yönetmenimiz Mehmet Demir ile bir çalışma gerçekleştirdik. Klibimizi Ordu’da çektik. Ordu Üniversitesi’nin sahnesini ve Ordu’nun sokaklarını kullandık.”

Çok daha güzel çalışmalara imza atacağız

“Bundan sonraki hedeflerimiz de Ünye adına büyük olacak. Gurubumuzdaki arkadaşlarımızla güzel çalışmalara imza atmayı düşünüyoruz. Sadece müzik üzerine değil, sanatsal faaliyetlerde de bulunacağız. Grubumuzda yetenekli arkadaşlarımız var. Önümüzdeki süreçte konserler de vermeyi düşünüyoruz. Özellikle sokak çocuklarına yönelik projelerimiz olacak.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı