AK Parti Ordu’da kongre tarihlerini öne çekti

Haber Tarih : 09/09/2020
Toplam Okunma : 695

AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, 11 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek olan AK Parti Ünye ilçe Kongresinin pandemi dolayısıyla Ak Parti Genel Merkezi’nin tavsiyesi üzerine 4 Ekim 2020 tarihinde alındığını söyledi.


Ekim 2020 tarihinde gerçekleşecek Ak Parti Ünye ilçe Teşkilatı 6. Olağan kongresi Kongresinin pandemi dolayısıyla Ak Parti Genel Merkezi’nin tavsiyesi üzerine 4 Ekim 2020 tarihinde alındı.

AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Dünya’yı etkisi altına alan ve ülkemizde de hakikaten hissedilir derecede etkisini gösteren covid-19 pandemisi ile alakalı devletimizin aldığı tedbirlerden dolayı kongre tarihleri geri alındı. Türkiye’nin bir çok yerinde kongre tarihleri geriye alındı. Yaklaşık 400-450 ilçe kongresinin yapıldığını biliyoruz. Bu anlamda da Ordu ilimizde 12 Eylül ile 1 Kasım arasında planlanan kongre tarihleri 12 eylül ile 11 ekim aralığına sığdırıyoruz. Bununla ilgili Genel Merkezimizden yeni bir takvim bildirildi” dedi.

Ünye ilçe kongresinin 11 Ekim tarihinden 4 Ekim tarihine alındığını ifade eden Argan, “Ünye için ise daha önce 11 Ekim olarak belirlenen kongre yeni takvime göre 4 ekim tarihinde yapılacak. 4 Ekimde iki kongre gerçekleştireceğiz. Bunlardan biri Ünye diğeri ise Fatsa ilçe kongrelerimiz. İnşallah daha farklı bir değişiklik olmadan kongremizi gerçekleştiririz.”diye konuştu.

Maske mesafe ve hijyen konusunda vatandaşlara çağrıda bulunan Argan şunları kaydetti, “Özellikle son dönemde pandemideki yaşanan ciddi artış tehlikeli boyutlara ulaşmaya başladı. Bu anlamda da gerek İçişleri Bakanlığımız gerekse Sağlık Bakanlığımız ve konuyla ilgili olan tüm Bakanlıklarımız gerekli çalışmaları sürdürüyorlar. Bu vesile ile de tüm hemşeri ve vatandaşlarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen uymalarını istiyorum. Bu artık toplumsal bir bilinç olarak insanlara yerleşmeli. Hafızalarda yer almalı.”

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı