Altınordu Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan Oldu

Haber Tarih : 25/09/2018
Toplam Okunma : 163


Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş'ın Büyükşehir Belediye Meclisinde yapılan seçimle OrduBüyükşehir Belediye Başkanı olmasının ardından Altınordu Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Celal Tezcan, Ordu Valiliğince Altınordu Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Tezcan, "Sayın Engin Tekintaş'ın Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmesi Altınordu'nun ve Altınordu Belediyesinin gurur kaynağıdır. Devlette devamlılık esastır. Bu süreçte Altınordu Belediye Meclisinin yapacağı seçim ile Altınordu Belediyesinin yeni başkanı seçilecek ve hizmetler artarak devam edecek" dedi.

Bu arada Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine Suat Olgun atandı. Daha önce Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürüten Suat Olgun, Büyükşehir Belediyesinin kuruluşuyla birlikte oluşturulan OSKİ Genel Müdürlüğünde üç yıl Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştı. Olgun en son Büyükşehir Belediyesi idari işlerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yürütüyordu.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı