ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANI CELAL TEZCAN, BAŞKAN TEKİNTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Haber Tarih : 04/10/2018
Toplam Okunma : 208


Altınordu Belediye Meclisinde yapılan oylamayla Belediye Başkanlığına seçilen Celal Tezcan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ ı ziyaret etti.

 

BAŞKAN TEKİNTAŞ, ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN TEZCAN’I TEBRİK ETTİ

 

Altınordu Belediye Başkanlığına seçilen Tezcan’ı tebrik eden Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesinde yapılan seçimin ilçemizde huzur ve mutlulukla birlikte başarılı bir çalışma dönemi getirmesini diliyorum.  Celal Tezcan Başkanımızı tebrik ediyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum. Diğer siyasi partilerden aday olan arkadaşlarımızı da demokrasimize yapmış oldukları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

19 İLÇE İLE BİRLİKTE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak hiçbir ayrım gözetmeksizin 19 ilçe belediyesiyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalara devam edeceklerini söyleyen Tekintaş, “Büyükşehir Belediyesi olarak Altınordu Belediyemiz ve diğer ilçe belediyelerimizle birlikte yürüttüğümüz hizmetleri en iyi şekilde sürdürmenin azmi ve kararlılığı içerisinde çalışmalarımız sürecek. Bundan sonraki süreçte Celal Tezcan Başkanımızla el ele kol kola hizmet üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

BAŞKAN TEZCAN, “SİZDEN DEVRALDIĞIMIZ BAYRAĞI DAHA YUKARILARA TAŞIMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

 

Altınordu Belediye Başkanı Tezcan, Başkan Tekintaş’ın Altınordu Belediyesinin kurucu başkanı olduğunu hatırlatarak “Altınordu Belediyesi sizin çocuğunuz gibi elinizde doğdu. Başkan olarak dört buçuk yıl teriniz hiç soğumadan koşturdunuz. Sizlerin gayretlerinizle yaptığınız gerek alt yapı gerekse üst yapı çalışmalarıyla Ordu halkı belediyeciliği tanıdı. Biz de buradaki ekiple aynı enerji ve kararlılıkla bu eserleri koruyup, eksik kalanları geliştirerek sizden aldığımız bayrağı daha yukarılara taşımaya çalışacağız” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı