Arpacıoğlu Adaylığını Projelerle Açıkladı

Haber Tarih : 11/11/2018
Toplam Okunma : 361

Ünye Belediye Eski Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Ak Parti’den aday adaylığını açıklayarak projelerini sıraladı.


Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı Hakkari Şemdinli ilçesinde Şehit düşen 7 Askere Allah’tan rahmet yaralılara ise acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında Arpacıoğlu,“Bugün Ak Partimizin 2023-2071 hedefine giden yolda bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de adaylık müracaatları süreci işlemeye başladı. Bizde bu uğurda yola çıkmış, içinde Ünye’ye hizmet sevdası olan adaylık müracaatı yapan aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Ünye’de hayata geçirdikleri ve Ünye kazandırdıkları yatırımlarla ilgili açıklama yapan Arpacıoğlu, “Bizler Ünye’ye hizmet etme fırsatı bulmuş ve Ünye’de 10 yıl hizmet etmeye çalışmış, Ünye’lilerle beraber bu mücadeleyi vermiş bir arkadaşınızım. Ünye’nin 50 yıllık su ihtiyacını karşılamış, doğu-batı arıtma tesisleriyle Ünye’nin turizmine ciddi katkı sağlamış, toptancı halini geçilemeyen bir alandan ferah bir alana çevirmiş, otogarıyla, itfaiye binasıyla, içme suyu arıtma tesisleriyle, meydanıyla, Atatürk Parkıyla birçok sahada Ünye’nin çok acil ihtiyaçlarını sizlerle beraber çözme fırsatı bulmuştuk.Allah’a hamd ve vatandaşlarımızdan Allah razı olsun ki bizlere fırsat verdiler ve bizde kendimizi hep onların yanında hissettik. İnşallah halk uygun görürse bu güzel Ünye’ye yaptıklarımıza ilave olarak hizmet etmek arzusuyla bir kez daha aranızdayım. Ünye’nin önümüzdeki dönem çok acil yapılması gereken konulardan birisi Akkuş-Niksar Caddesi’ni rahatlatmaktır. Ben belediye başkanlığım döneminde Tabakhane Deresi’nin bir tarafında 37 binayı kamulaştırdım ve Ünye’ye yaklaşık o dönemde yaklaşık 10 milyon dolarlık kamulaştırma bedeli ödedim. Ünye’ye 120 dönüm yer kazandırdım.” Dedi.

Tekrar Ünye’ye hizmet etme fırsatı bulursa Ünye’de ilk yapacağı çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Arpacıoğlu, “Ünye’de çok acil yapılması gereken meselelerden birisi trafiktir.Akkuş-Niksar caddesinin alternatif yolunu nasip olursa bir tarafını yaptığımız gibi diğer tarafını da kamulaştırıp hizmete açıp orayı rahatlatacağız. Allah izin verirse bu caddeyi trafiğe kapatıp tramvay yolu yapmak istiyoruz. Ünye’nin meselelerinin neler olduğunu biliyorum. Ünye’de gitmediğim köy, mahalle kalmamıştır. İnşallah önümüzdeki dönemde de ilk günkü aşkla hizmet vermeye devam etmek istiyoruz. Bugüne kadar halka hizmeti Hakka hizmet gibi yapmaya çalıştık.” diyerek sözlerini tamamladı.”dedi.

Aday Adaylık müracaatı sonrasında kendine destek vermek için İlçe teşkilatına ve Cumhuriyet Meydanına gelen vatandaşalra teşekkür eden Ahmet Arpacıoğlu,”Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara yaptığı konuşmasında şunları söyledi: “Bugün burada böyle bir konuşma yapılacak denilmiş olsaydı 15 yıl önce bugünü hayal etmek mümkün değildi. Bu meydanda gelip giden taşıtlardan böyle bir konuşma yapmamız mümkün olmazdı. O gün hayal olanı sizlerin sayesinde hamdolsun gerçekleştirme fırsatı bulduk. Bu büyük Ünye’ye ve Ünyelilere hizmet etmek istiyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.” Dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı