Atik, “Bende varım” dedi

Haber Tarih : 17/11/2018
Toplam Okunma : 96

Ünye El Ele Derneği Başkanı Adem Atik, aday adaylığı sürecinin son gününde AK Parti’den Ünye Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayarak müracaatını ilçe teşkilatına yaptı.


Ünye El Ele Derneği Başkanı Adem Atik, AK Parti’den Ünye Belediye Başkan aday adayı oldu.

-“Bütün aday adayı kardeşlerimize başarılar diliyoruz”-

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, Atik’in aday adaylığı başvurusunda yaptığı konuşmada tüm aday adaylarına başarılar dileyerek şöyle konuştu:

“5 Kasım tarihi itibariyle başlayan aday adaylık müracaatımız 16 Kasım Cuma akşamı itibarıyla son buldu. Elimizdeki verilere göre Adem Atik kardeşimiz en son müracaat eden aday adayı. Biz bütün aday adayı kardeşlerimize pazar günkü temayülde başarılar diliyoruz. Memleketimiz, milletimiz ve aynı zamanda kendileri için hayırlı kim olacaksa Mevla onlarla bize yürümeyi nasip etsin. Bizim, buradaki bütün aday adayı arkadaşlarımızdan öncelikle istirhamımız şudur; özellikle aday arkadaşımızın ismi açıklandığında bugünkü aynı sevgiyi, aynı sempatiyi, birlik ve beraberliği o günde aday arkadaşımızın arkasında, yanında durarak özellikle 31 Mart yerel seçimlerini tamamlamak üzere hep birlikte el birliği ve gönül birliği ile birlikte yürümeyi temenni ediyorum.”

-“Ünye kazanacaktır”-

Ünye El Ele Derneği Başkanı Adem Atik, Ünye’deki hizmet çıtasını yukarıya yükseltmek için aday adayı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bizde Ünye’de, Ünyeli genç ruh diyelim, çalışkan, koşturmacı ekiple inşallah Ünye’yi Türkiye’de daha çıtayı yükseltecek çalışmaları devam ettirerek Ünye’ye ve Ünyeliye güzel hizmetler sunarak memleketimizi insanlara, kamuoyuna, Türkiye’ye parmakla gösterilen bir ilçe yapmak için sizlerle birlikte el ele güzel çalışmalar yapmayı umut ederek böyle bir aday adaylığı başvurusunda bulunduk. İnşallah hayırlısıysa nasip olur. Bunun hayırsızı olmaz, olması ya da olmaması önemli değil burada. Seçim sonucunu kim kazanırsa kazansın mutlaka Ünye kazanacaktır, Ünye kazanmalıdır. Çünkü diğer aday adayı arkadaşlarımızda hepsi birbirinden değerli insanlar. Bizlerde kendi genç, dinamik, çalışkan, azimli, birleştirici olma özelliğimizi kullanarak el ele verip sizlerle güzel çalışmalar yapmayı umut ediyoruz. İnşallah Ünye’miz için, sizler için ve bizler için Allah hayırlısını nasip etsin diyoruz.”

Ünye KENT Haber


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı