“Basın mensupları, önemli bir görev üstlenmektedirler”

Haber Tarih : 23/07/2019
Toplam Okunma : 112


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren ve her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu ile hareket ederek toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan basın mensupları, önemli bir görev üstlenmektedirler.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Tarafsızlık içinde çalışmalarını yürüten basınının, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olduğunu ifade belirten Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“24 Temmuz 1908 tarihinde Türk basınında sansürün kaldırılması ile demokrasi ve özgürlük yolunda önemli bir adım atılmıştır. Kamuoyunu aydınlatan, bilgilendiren ve her ortamda, her koşulda, sorumluluk duygusu ile hareket ederek toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan basın mensupları, çok önemli bir görev üstlenmektedirler. Kişilerin özel hayatlarına saygıyı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak tarafsızlık içinde çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biridir. Basın mensuplarının toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri gözardı etmeden objektif bakış açısı ile çalışmaları demokrasimiz açısından ne kadar önemli ise basın çalışanlarının özlük hakları, iş güvenceleri ve çalışma şartlarının çağın şartlarına uygun olarak düzenlenmesi de bir o kadar önemlidir. Bu düşüncelerle ilimizde ve ilçemizde faaliyet yürüten yerel basın çalışanları başta olmak üzere bütün basın camiasının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını’ kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı