BAŞKAN GÜLER, ÇAMLIK VE ÇINARSUYU’NU İNCELEDİ

Haber Tarih : 14/07/2019
Toplam Okunma : 125

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler Çamlık ve Çınarsuyu’nda incelemelerde bulundu, 15 Temmuz Gazisi ve vefat eden Ünye İşadamının ailesini ziyaret etti.


Biz dizi program için Ünye’de bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ve beraberindekiler Ünye’de bir dizi ziyarette bulundu.

Güler’in ilk ziyareti Ünye Çamlık’a oldu. Dikilitaş ile Ayanikola arasında yürüyen ve çamlıkla ilgili bilgi alan Güler, Çalık’a uygun proje üreteceklerini ve doğayı koruyacaklarını söyledi.

Ardından vefat eden Ünyeli işadamı Oğuz Güven’in Gölevi Mahallesi’ndeki ailesine taziye ziyaretinde bulunan Başkan Güler daha sonra 15 Temmuz Gazisi Ünye Dursun Cuni’yi evinde ziyaret etti.

Ziyarette 15 Temmuz Gazisi Dursun Cuni, 15 Temmuz gecesi yaşadıkları ve sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

O gece Şehit olmak için sokakta olduğunu ifade eden Cuni, Güler ve beraberindekilere teşekkür etti.

Güler’in son ziyareti Ünye Çınarsuyu Tabiat Parkı oldu. Tabiat parkını gezen Güler, burayla ilgili Başkanvekili Adem Atik’ten bilgi aldı. Güler daha sonra Ünye’den ayrıldı.

Ünye ziyaretimiz Ünye Çalık ile başladı. Ardından vefat eden Ünye işadamımız Oğuz Güven’in ailesini ziyaret ettik. Ardından kahraman 15 Temmuz Gazi’mizi ziyaret ettik. Son olarak ise Ünye Çınarsuyu tesislerine geldik. Ünye Çınarsuyu tesisleri harikulade, böyle güzel, düzgün bir yer yok. Daha evvelden bunlar yatıyordu. İşletmeye alınmamıştı. Boşta bulunan bu tesisleri işletmeye aldık. Şimdi karavan turizmi dahil Tokat, Samsun’dan, Malatya2dan gelen kişiler burada dinleniyorlar. Buranın güzelliklerini görüyorlar. Daha önce de vosvos şenliğinde ağırlaşmıştık.”dedi.

Güler konuşmasında şunları kaydetti, “Burada ki tesisler yaza göre yapılmış ama kışında kullanılmak üzere yalıtımını sağlayacağız. Burası kır düğünlerinin, sünnet düğünlerinin yapılacağı çok güzel bir yer. Halkımızın bundan yararlanması lazım. Burası ekonomik olarak da kalkınacak. Buna ilaveten de yeni servis imkanlarını hizmete alacağız ki burası çekim merkezi olsun.”

Programa AK Parti Ordu Milletvekili Şener Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanvekili Adem Atik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerin katılımı ile gerçekleşti.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı