Başkan Hacıimamoğlu ziyaretlerine mahalle ve esnafları da ekledi.

Haber Tarih : 05/11/2020
Toplam Okunma : 1046

Göreve gelmesinin ardından çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaret başlatan MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu ziyaretlerine mahalle ve esnafları da ekledi.


MHP Ünye Teşkilatının yeni Başkanı Av. Murtaza Hacıimaoğlu göreve gelir gelmez ilçe Teşkilatı olarak ziyaret zinciri başlattı. Ziyaretlerine öncelikle kurum ve kuruluşlardan başlayan Başkan İmamoğlu, diğer taraftan mahalle ve esnaf ziyaretlerini de başlattı.

Daha önce belde konumunda olan Tekkiraz ve İnkur Mahallelerine yaptığı ziyarette mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Hacıimamoğlu, görüş alışverişinde bulundu. Beraberinde parti yönetimi ile birlikte sanayi esnafını da ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Başkan Murtaza Hacıimamoğlu, “Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile hem vatandaşlarımız hem de esnafımızla bir araya geliyoruz. Sorunlarını dinliyor, istişarelerde bulunuyoruz.

Bu kapsamında Tekkiraz ve İnkur Mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hoş sohbetleri ve misafirperverliği için muhtarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Söz verdiğimiz gibi gitmedik yer çalınmadık kapı bırakmayacağız. Sanayi esnafımızı da ziyaret ederek sorunlarının çözümü noktasında görüş alış verişinde bulunduk” diye konuştu

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : BEŞLİOĞLU ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:7 Ünye

( Hükümet Caddesi Pera Pastanesi karşısı ) - 0 452 323 23 03

GÜNDÜZ-GECEYARISI : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı