BAŞKAN SEZGÜL’E BAŞKAN TEKİNTAŞ’TAN ZİYARET

Haber Tarih : 27/11/2018
Toplam Okunma : 146


 Ünye Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül’e, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“31 MART’TA OY ORANIMIZI DAHA DA YÜKSELTEREK DEVAM EDECEĞİZ”

Ünye Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül’e görevinde başarılar dileyen Başkan Engin Tekintaş, “Ünye ilçemizdeki kardeşlerimizle bir arada olmaktan son derece memnunuz. Ünye’de siyasi ve ticari yaşamını sürdüren ağabeyimiz Yaşar Sezgül’e yeni seçilmiş olduğu görevi nedeniyle başarılar diliyorum. Türkiye zor bir süreçten geçiyor. İnşallah 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde 2014 yılının 30 Mart’ında yakaladığımız başarıyı daha da yükselteceğiz. Ak Parti olarak oy oranımızı arttırarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz. Bu da bizim için son derece önemli. Bu süreçte hepimize görev düşüyor. Bu görev çerçevesinde öncelikle Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olan eski Enerji Bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler’e ve tüm belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Birlikte çalışmaya, yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ BİZİ ONURLANDIRDI”

Başkan Tekintaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın yapmış olduğu ziyaret bizleri çok onurlandırdı. Başkanımızla Ünye’ye dair istişarelerde bulunduk. Ondan aldığımız bilgilerle Ünye’ye daha farklı yaşam alanları kazandırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı