Başkan TAVLI açıklamalarda bulundu.

Haber Tarih : 06/11/2018
Toplam Okunma : 217


Tavlı, “14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihimizde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur.” dedi.

 

AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nın haftalık olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, belediye başkanlığı için 5 – 12 Kasım tarihleri arasında, belediye meclis üyeliği için 5 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında başvuruların alındığını söyledi.  

-“AK Parti, Türk demokrasi tarihimizde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur”-

AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar emeği geçenlere teşekkür eden Tavlı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihimizde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Durmak bilmeyen azmimiz ve gönülleri fethetmek sevdasıyla çıktığımız bu yolculukta, AK Parti olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmayı gaye edindik. Ak kadroların bir neferi olarak 16 yıllık süreç içerisinde partimizin kuruluşundan bu zamana kadar her bir kademesinde görev almış milletvekillerimize, il başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza, belde başkanlarımıza, meclis üyelerimize, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza ve görev almış herkese teşekkür ediyorum. Partimizin 16. kuruluş yıldönümünün teşkilatlarımıza ve bize desteğini esirgemeyen vatandaşlarımıza ülkemize ve Ünye’mize hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

-“Seçim hazırlıklarımız sürdürüyoruz”-

2019 Mart ayında yapılacak seçimler için hazırlıkların sürdüğünü ifade eden Tavlı, aday adaylığı sürecinin başladığını ifade ederek şöyle konuştu:

“AK Parti olarak Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için gece gündüz demeden hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı ve meclis üyeliği başvuruları için aday adaylığı başvuru süreci başlamış bulunmaktadır. Belediye başkanlığı için 5 – 12 Kasım tarihleri arasında, belediye meclis üyeliği için 5 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında başvurular alınacak. Başvurular hafta sonları da kabul edileceğinden AK Parti teşkilatımız açık ve müracaatları almaya hazır tutulacaktır. Aday adaylığı başvuruları parti teşkilat kademelerinde yapılacaktır. Büyükşehir ve il belediye başkan aday başvuruları bizzat yazılı olarak genel merkez veya genel merkeze iletilmek üzere il başkanlıklarına, ilçe ve belediye başkan adayı başvuruları bizzat yazılı olarak il başkanlıklarına iletilmek üzere ilçe başkanlılarına yapılacaktır. Belediye meclisi üyelikleri aday başvuruları bizzat yazılı olarak ilçe başkanlıklarına yapılacaktır. Aday adayı olmak isteyen kamu görevlileri için YSK’nın son tarihi 1 Aralık 2018 dir. Kamu görevlilerinin 1 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’a kadar istifa etmeleri gerekmektedir. AK Partimizin değişmez vizyonu önderliğinde, Ünye’mizi ve bölgemiz için Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde aday adaylarımızı AK Parti ilçe teşkilatımıza bekliyoruz. Tüm aday adaylarımıza eşit şekilde değer vererek genel merkezimiz neticesinde gerek anketlere gerekse farklı yöntemlerle kamuoyunda karşılığı olan daha ileriki süreçlerde teşkilatlara genel merkezimiz neticesinde karşılık bulan isimler üzerinde birliktelik sağlanacaktır. Ak kadrolar olarak sürecin ilçemizde ilimizde ve ülkemizde birlik beraberlik kardeşlik duyguları içerisinde gerçekleşmesini temenni ederek hayırlara vesile olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.”

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZSOY ECZANESİ

Liseler Mahallesi Hükümet Caddesi No:88/E Ünye

( Garanti Bankası Karşısı ) - 0 452 323 88 49

GÜNDÜZ-GECEYARISI : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı