BAŞKAN TEKİNTAŞ : DOLMUŞ SİSTEMİ YENİ DÖNEMDE NETLİK KAZANACAK

Haber Tarih : 25/09/2018
Toplam Okunma : 311


Oney Flash FM’in yeni yayın döneminde Hakan Korkmaz ile Bir Konu Bir Konuk programına Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Engin Tekintaş canlı yayın telefon bağlantısı konuğu oldu.

Başkan Tekintaş seçimin ardından Ordu bölgesinde değerlendirmelerde bulunarak programda Hakan Korkmaz’ın sorularını cevapladı.

BÖLGEMİZİ GELİŞMİŞ BİR YAPIYA KAVUŞTURMALIYIZ

Tekintaş “2019 Mart’ına kadar olan süreçte yapılacak hizmetlerin halkımıza ve milletimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” sözleriyle başladı.

OBB Başkanı yeni dönemde çevre ilçelerimizde olan yatırımların artırılması gerektiğinin farkındayız vurgusunu yaparak; bir bütünlük içerisinde hem kırsalımızı hem sahilimizi gelişmiş yapıya kavuşturmalıyız. Özellikle hizmet ve sanayi sektöründe bunu gerçekleştirmek gerekiyor. Bilindiği üzere üç tane organize sanayi bölgesinde çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmaların da takibinde olacağız şeklinde konuştu.

DOLMUŞ SİSTEMİ YENİ DÖNEMDE NETLİK KAZANACAK

Ünye ve Fatsa ilçelerinde dolmuş hatlarında çalışmalar yapılacak mı, Altınordu’da uygulanan sistem diğer ilçelerde de uygulanacak mı sorusuna Başkan Tekintaş: “Araştırma ve değerlendirme çalışmalarından sonra bu konunun daha netlik kazanacağını söyleyebilirim.  Bu konuyla da yeni dönemde ilgileneceğimi belirtmek isterim. Tabii ki her bölgede her ilçede bir düzene ihtiyaç vardır.  Ancak sistemi tanıyıp düzenin uygun olup olmayacağına karar verip bu şekilde çalışmaya başlamak lazım önümüzdeki süreç bunu belirleyecektir” sözleriyle cevap verdi.

Hakan KARTAL

ONEYFLASHFM 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı