BAŞKAN TEPE "KAHVECİLERİMİZE DESTEK OLUYORUZ"

Haber Tarih : 24/11/2020
Toplam Okunma : 682


Salgın Döneminin En Mağdur Esnaf Gruplarından KAHVECİLERİMİZE DESTEK OLUYORUZ! 

Açıklaması yapan Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş TEPE mağduriyeti derinleşen kahveci esnafı için destek açıklamasında bulundu.

KAHVECİ ESNAFINA 1000 TL DESTEK 

Başkan TEPE yaptığı açıklamada :

"Koronavirüs salgınının Mart ayından bu yana ülkemizde yaşamı her anlamda olumsuz etkilediğini belirten Başkan Tepe, “Salgının yeniden tırmanışa geçmesiyle birlikte yayılımı önlemek için alınan yeni tedbirler, zor durumda olan esnafımızı ekonomik olarak daha da içinden çıkılmaz bir duruma düşürdü. Salgın döneminin başından bu yana en çok mağduriyet yaşayan esnaf grubunu oluşturan, ilçemizde kahvehane işleten tüm esnaflarımıza bir defaya mahsus olmak üzere 1000 TL destekte bulunuyoruz. Zor günlerden geçtiğimiz bu süreci dayanışmayla, birlik ve beraberlik içinde atlatacağız. Her zamankinden daha çok birlik olmaya ihtiyacımız var. İyi günde kötü günde hep birlikteyiz Gülyalı! 

SALGINLA EKONOMİK MÜCADELEDE ÖRNEK UYGULAMALAR ORTAYA KOYDUK

Salgınla her anlamda büyük mücadeleler verildiğini hatırlatan Başkan Tepe, “İlk günden bu yana destek paketleri açıklıyoruz. Mağduriyet yaşayan bütün kesimlere elini uzatan bir Gülyalı Belediyesi var. Sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda vatandaşımızın, esnafımızın yanında olduğumuzu hissettirmek durumundayız. Bu kapsamda, 1 Nisan 2020 tarihi itibarıyla küçük esnafa olan borcumuzun tamamını kapattık. Belediyemizin kiracısı konumundaki esnaflarımızın 3 aylık kiralarını bir yıl süreyle erteledik. Dolmuşçularımıza ve taksicilerimize akaryakıt desteğinde bulunduk. Balıkçı esnafımıza gıda yardımında bulunduk. İhtiyaç sahibi ailelere gıda paketleri ulaştırdık. Yerel yönetimler alanında salgınla mücadele konusunda örnek uygulamalar ortaya koyduk” dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı