Başkan ZOR “Siz satmaktan ve ranttan başka bir şey bilmez misiniz?”

Haber Tarih : 23/07/2020
Toplam Okunma : 636

OBB Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ünye Çamlık’a yapılan olan projenin “Yap İşlet, Devret” olacak şeklindeki açıklamasına bir tepkide Büyük Birlik Partisi Ordu İl Başkanı Durmuş Zor’dan geldi.


Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ünye Çamlık’a yapılan olan projenin “Yap İşlet, Devret” olacak şeklindeki açıklamasına bir tepkide Büyük Birlik Partisi Ordu İl Başkanı Durmuş Zor’dan geldi.

Başkan Zor, Başkan Güler’e; Siz satmaktan ve ranttan başka bir şey bilmez misiniz? Hani Ünye Çamlık’ta Ünyelilerin dediği olacaktı!” diye sordu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ünye Çamlık’a yapılan olan projenin “Yap İşlet, Devret” olacak şeklindeki açıklamasına bir tepkide Büyük Birlik Partisi Ordu İl Başkanı Durmuş Zor’dan geldi.

-“Ünyeliler sahilinden tek bir ağaç kestirmemiş tek ilçedir”-

Büyük Birlik Partisi Ordu İl Başkanı Durmuş Zor, gazetemize yaptığı açıklamada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in, Çamlık’a yapılacak olan projenin “Yap İşlet, Devret” metoduyla yapılacağına ilişkin sözleri karşısında şunları söyledi; “1996 yılında Ünyeliler Samsun’dan Sarp’a kadar yapımına başlanan sahil yolunu sahilinden geçirmeyen, arkadan çevre yolu yapılmasını sağlayan bölgedeki tek ilçedir. Ünye Çamlığı da neredeyse bir asırdır Karadeniz’de marka olmuş mesire yeridir. Ünyeliler, Ordu Büyükşehir Belediye eski Başkanı Enver Yılmaz’ın “Yap İşlet, Devret” diyerek ranta çevirmek istediği projeye hayır diyen ilçenin mensuplarıdır. İşine geldiğinde eski dönemin yanlışlarını düzelttiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hilmi Güler konu Ünye Çamlık’a gelince “Yap İşlet, Devret” çi oluverdi. Siz satmaktan ve ranttan başkan bir şey bilmez misiniz? Hani Ünye Çamlık’ta Ünyelilerin dediği olacaktı! Lütfen hayalleri değil, hakikati uygulayın! Ünyeliler bu konuda gelecek 50-100 yılı görecek kadar öngörü sahibidir. Siz de Ünyelileri dinleyin Sayın Başkan! dedi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı