Cemil Çiçek Ünye´de.

Haber Tarih : 26/10/2018
Toplam Okunma : 289

22. Dönem Adalet Bakanı, 23. Dönem Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı ve TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ünye’yi gezdi.


Ünye, Cemil Çiçek’i ağırladı
 
22. Dönem Adalet Bakanı, 23. Dönem Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı ve TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek, Ünye’yi gezdi.
 
 

 

OMV Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi 2018 yılı mayıs ayında satın alan ve Bilgin Samsun Elektrik olarak faaliyetine devam eden Bilgin Enerji,  22. dönem Adalet Bakanı, 23. dönem Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı ve TBMM eski Başkanı Cemil Çiçek’i Ünye ve Samsun’da ağırlıyor.

Cemil Çiçek ve eşini bölgede misafir eden Bilgin Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ. sahibi Vehbi Bilgin, gezi turuna ilk olarak Ünye’den başladı.

Ünye’nin tarihi ve kültürel yerlerini gezen Cemil Çiçek ve eşi ile 20. ve 21. dönem Ankara Milletvekilli Saffet Arıkan Bedük ile beraberindekilere Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar eşlik etti. Ünye’de Belediye Konukevi ve Yaşayan Kültürel Miras Müzesi olmak üzere birçok yeri gezen Cemil Çiçek, müze evde ‘Karagöz’ oyununa eşlik etti, tokaç olarak bilinen yerel adıyla tentürük oyunu oynadı.

Ünye gezisinin ardından Cemil Çiçek ve beraberindekiler Samsun Akçay’da faaliyet gösteren Bilgin Samsun Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret AŞ.yi gezdikten sonra Samsun’a devam etti.

 

ÜNYE KENT


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı