ÇUHACI: SÖZ MİLLETİN

Haber Tarih : 28/09/2020
Toplam Okunma : 405

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı Alışılmış Siyasetin Dışına Çıkıp Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor.Seçildiği Gün Ünye’nin İlk Kadın İlçe Başkanı Unvan’ını Alarak Bir İlke İmza Atan Başkan Çuhacı, Yaptığı Çalışmalarla Birçok Farklı Siyasi Görüşün De Takdirini Toplarken, Ünyeli Vatandaşların Sesi Olmaya Devam Ediyor.

Esnaf Ziyaretlerine Aralık Vermeden Devam Eden Başkan Çuhacı , Vatandaşın Sesi Olma Konusunda Bir İlke Daha İmza Atarak, Ünye’de Sesini Duyurmaya İhtiyacı Olan Vatandaşlara Daha İyi Yardımcı Olabilmek Adına Her Hafta Bir Vatandaş İle Birlikte Kameraların Karşısına Geçip Sözü Onlara Bırakacağını Belirtti.

Medya ve Reklam İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı ve İlçe Sözcüsü Berkay Torunoğlu’nunda hazır bulunduğu basın açıklamasında başkan Çuhacı yaptığı konuşmada, ‘’Bizler liderimiz Meral Akşener’in izinde derdi Memleket ve Millet olan ve bu uğurda mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmeyecek neferleriz.

Bu yola çıktığımızda vatandaşın sesi olacağımıza söz vermiştik bu bağlamda da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz, son olarak vatandaşlarımızın sesini daha iyi duyurabilmek adına her hafta bir vatandaşımız ile birlikte ilçe binamızda kameraların karşısında olup sözü onlara bırakacağız söz artık vatandaşın olacak.

Bu hafta sözü pandemiden en çok etkilenen esnaflardan biri olan Ünye’de nargile işletmeciliği yapan murat kaya ya bırakıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Ünye’de Nargile İşletmeciliği Yapan Esnaf Murat Kaya, ‘’yaklaşık dokuz yıldır nargile işletmeciliği ile uğraşıyorum, mart ayından bu güne pandemi dolayısı ile hiçbir şekilde destek almadan işletmemizi kapattık, sesimizi duyuramadık, yaklaşık dokuz ay oldu bu süreçte hiçbir şekilde gelir sağlayamadık şuan çok zor durumdayız, sesimizi iyi parti aracılığı ile duyurmaya çalışıyoruz,.

Bizim istediğimiz tüm işletmelerin aktif olarak çalıştığı bir dönemde biz hiçbir şekilde vurulmuş kilidi açmadık bize de en azından bir çalışma imkanı sunulsun,bizimde nargilelerimizde kullan at malzemeler ve alınabilecek bir sürü önlemleri olmasına rağmen bizlerin çalışması konusunda müsaade edilmiyor. Bizlerde ekmeğimizi işimizi geri istiyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı