DEMİRCİ; “Gönüllere talibim”

Haber Tarih : 12/11/2018
Toplam Okunma : 146


AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nın çeşitli kademelerinde bulunan Ünye Kent Gazetesi Köşe Yazarı Süleyman Demirci, 31 Mart 2019 yapılacak olan yerel seçimlerinde AK Parti’den Çaybaşı Belediye Başkan aday adaylığı müracaatında bulundu.

 Demirci, aday adaylık müracaatını Çaybaşı İlçe Teşkilatına Yaptı.

-“Siyaseti biz inançla yapıyoruz”-

Demirci, siyaseti inançla yaptığını ve sadece oylara değil gönüllere talip olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Adaylarının çok olması bizi olumsuz yönde etkilemez, hatta aday adayı arkadaşımızın sayısı artarsa birliktelikte olduğumuz Ak Partimize güç verir. Her dönem ilk 3’e girmeyi başaran bir ilçeye aday adayı oluyoruz. Siyaseti biz inançla yapıyoruz. Diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarımızı, partimizin adayı açıklandıktan sonra aday kim olursa olsun gece gündüz çıtamızı daha yukarıya taşımak için çalışmaya davet ediyorum. Bu bir sevda işi, bu bir gönül işi. Ben sadece oylarınıza değil, gönüllerinize de talibim. İnşallah Çaybaşı’nda sevgi dolu gönüller inşa edeceğiz.”

-Süleyman Demirci kimdir?-

1972 yılında Çaybaşı’nda doğdu. İlkokulu Çaybaşı Köklük Köyü’nde okudu, 1993 yılında Ünye İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi.

Kısa süre fahri İmam Hatiplik yaptı. Vatani görevini İzmir’de tamamladı.

İş hayatının on yılında otomotiv sektöründe faaliyet gösterdi.

1996 Yılında Çağrı Gazetesi Spor Muhabirliği ile basın hayatına girdi. Ünye Kent Gazetesi Köşe yazarlığına halen devam etmekte.

Siyasette sırasıyla Refah Partisi Gençlik Kolları, Saadet Partisi Ünye İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu. AK Parti kurulduğunda ilk üyelerinden biri oldu. AK Parti Ünye İlçe Başkan Yardımcılığı’nda bulundu. Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini icra etti. 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Çaybaşı Belediye Başkan aday adayı oldu.

Sarı basın kartı sahibi olan Demirci, evli ve 3 çocuk babası.

Ünye KENT Haber

 


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı