Enver Yılmaz seçim sahasında…

Haber Tarih : 13/03/2019
Toplam Okunma : 193

Geçtiğimiz Eylül ayında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden ve Ordu’dan ayrılıp İstanbul’a geçen Enver Yılmaz uzun bir aradan sonra İstanbul’da seçim sahasında ortaya çıktı.


Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım’ın Bağcılar ziyareti sırasında karşılayanlar arasında yer aldı.

Binali Yıldırım’la yakın dostluğu bilinen Yılmaz’ın İstanbul’daki Ordulular arasında çalışma yaparak Yıldırım’a destek isteyeceği öğrenildi. 

İstifa ettiği sırada yaptığı açıklamasında siyaseti bıraktığını söyleyen Enver Yılmaz’ın yeniden siyasete dönmek için ısınma turları yapıp yapmadığı merak ediliyor. 

Enver Yılmaz uzun bir aradan sonra İstanbul’da seçim sahasında ortaya çıktı. Geçtiğimiz Eylül ayında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederek Ordu’dan ayrılan ve İstanbul’a yerleşen Yılmaz’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek vermek üzere sahalara indiği belirtiliyor. 

Yılmaz’ın, Binali Yıldırım’a destek vermek üzere İstanbul’da yaşayan Ordulular ve Ordulu STK’lar arasında çalışma yapacağı öğrenildi. 

Siyaseti bıraktığını söylemişti 

Enver Yılmaz Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ettiği ile ilgili açıklamasında bundan böyle siyaseti bıraktığını söylemişti. İstanbul’da yeniden siyasi arenada görülen Yılmaz’ın Binali Yıldırım’la olan yakınlığı nedeniyle kendisine destek sağlamak üzere sahalara indiği öğrenildi. 

Enver Yılmaz’ın Bağcılar’da Binali Yıldırım karşılamak üzere bulunduğu sırada yanında eski Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun da bulunması dikkat çekti. Yılmaz’la Balkanlıoğlu Ordu’da bulundukları sırada uyum içinde çalışmalarıyla biliniyor. 

Siyasi kariyerinde ve özellikle Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı sırasında dominant öncülüğü ve başarıları ile bilinen Enver Yılmaz’ın siyasete yeniden dönmek için ısınma turları yapıp yapmadığı merak ediliyor. 

Ünye KENT Haber


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı