Gürel, İmardan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Haber Tarih : 04/12/2018
Toplam Okunma : 508

Ünye Belediyesi Aralık Ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı’nda AK Parti Meclis Grubu’ndan İnşaat Mühendisi Orhan Gürel, imardan sorumlu belediye başkan yardımcılığına seçildi.


Ünye Belediyesi’nde imardan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Yılmaz’ın görevinden istifa etmesinin ardından belediyenin aralık ayı olağan belediye meclis toplantısında imardan sorumlu belediye başkan yardımcılığına AK Parti Meclis Grubundan İnşaat Mühendisi Orhan Gürel seçildi.

-Orhan Gürel kimdir-

1966 Ünye doğumlu olan Gürel, İlkokulu Uğurlu İlkokulunda, Ortaokul ve Lise eğitimini parasız yatılı olarak Kırıkkale’de tamamladıktan sonra 1986 yılında 9 Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra yaklaşık 3 yıl şantiye mühendisi olarak görev yapan Gürel, 1995 yılında memleketi Ünye’ye dönerek serbest İnşaat Mühendisi olarak çalışma hayatına devam etti. Gürel, Ünye İmardan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Yılmaz’ın görevinden istifa etmesinin ardından Ünye Belediyesi’nin Aralık Ayı olağan Belediye Meclis Toplantısı’nda imardan sorumlu belediye başkan yardımcılığına seçildi.

-“Halkımıza hizmetin hakka hizmet olduğuna inanıyoruz”-

Gürel, yaptığı açıklamada kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini ifade ederek, “Biz halkımıza hizmetin hakka hizmet olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda şahsıma verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek, halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için mesai meftunu gözetmeksizin çalışmalarımı sürdüreceğim.” dedi.

Ünye KENT Haber


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı