HAMARAT Büyükşehir´e aday oldu.

Haber Tarih : 21/10/2018
Toplam Okunma : 302


31 Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler için aday adayları ortaya çıkmaya başladı.Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ilk resmi adaylık açıklaması geldi.

AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıkladı.

 
AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı ve Ordu eski Milletvekili Mustafa Hamarat, İstanbul’da yaşayan Ordulularla bir araya geldiği toplantıda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Aday adayı olduğunu resmen açıkladı.


Adaylık durumunun Genel Merkez teşkilat bilgisi dahilinde olduğunu söyleyen Hamarat, “Ordu sadece Ordu’dan ibaret değil. Ordu dışındaki Ordulularla Ordu’yu bir bütün olarak kabul ediyor. O nedenle aday adayı olduğumu ilk defa burada açıklıyorum. Müslüman gibi isteyeceğiz, Müslüman gibi yöneteceğiz. Göreve hazırız. Verilirse taşırız. Verilmezse küsmeyiz. Bir Müslüman talip olacağız. Nasıl icraat yapması gerekiyorsa öyle yapacağız.  Niye bunu söylüyorum. Çünkü bir makam hangi yolla gelirseniz o makamı da öyle yönetirsiniz. Eğer çok dolambaçlı yollardan gelirseniz orada düzgün icraat yapamazsınız” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı