İYİ Parti Ünye Gençlik Teşkilatı kuruldu

Haber Tarih : 22/07/2020
Toplam Okunma : 419

İYİ Parti Ünye Gençlik Teşkilatı, Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı tarafından 10 kişilik genç bir ekiple oluşturuldu.


Şubat ayında gerçekleştirilen İYİ Parti Ünye 2. Olağan kongresinde başkan olarak seçilen Feryal Çuhacı ve yönetimi eksik olan birçok komisyonu kurarak teşkilatlarını hızla yapılandırmaya başladı. Son olarak ise gençlik teşkilatını kurdu.

10 kişilik bir ekipten oluşan İYİ Parti Ünye Gençlik Teşkilatı İlçe Başkanı Feryal Çuhacı ile ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

Başkan Çuhacı gençlerle yaptığı sohbette, “Partimize ilginin her geçen gün katlanarak arttığını görmek beni ziyadesi ile mutlu ediyor, hele de Ünye'de sizler gibi cesur donanımlı gençlerle birlikte çalışacak olmak bana ayrıca güç veriyor” ifadelerini kullandı.

Gençlik Teşkilatı adına yapılan açıklamada, “Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde tek umudumuz İYİ Parti olmuştur. Bizler iyi gençlik olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bütün umudum gençliktedir” sözü ile biz Türk Gençleri’nin üzerine yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak bu yola çıktık. Biz gençlere çok büyük görevler düştüğünün farkındayız ve bu anlamda her kesimden birbirinden değerli arkadaşlarımızla güzel bir ekip oluşturduk. Sayımızın her geçen gün giderek artacağından ve demokrasiye olan inancımızın asla azalmayacağından kimsenin şüphesi olmasın. Partimizin gençlere gösterdiği hassasiyetten dolayı öncelikle genel başkanımız sayın Meral Akşener ve İlçe Başkanımız Sayın Ferya Çuhacı hanımefendi'ye çok teşekkür ediyoruz’’ ifadelerini kullandılar.

Ünye KENT Haber


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı