Karaduman: "Samsun'da 3 Dönem Olan 3 İlçe Var"

Haber Tarih : 13/11/2018
Toplam Okunma : 91


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 3 dönem kuralına ilişkin, "Samsun'da 3 dönem olan 3 ilçe var. Havza, Çarşamba ve Canik ilçelerimiz. Canik'in bir dönem belde, 2 dönem ilçe olması 3 dönem kuralına dahil olur ya da olmaz yorumu genel merkezimize ait" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, il binasında düzenlediği basın toplantısındaki sözlerine Hakkari'deki mühimmat patlamasında şehit olan askerlere rahmet dileyerek başladı. 

Belediye başkanlığı aday adaylık süreci hakkında bilgiler veren Başkan Karaduman, "Dün akşam itibariyle ilçelerimizde toplam 80 başvuru yapıldı. 2 tane de Büyükşehir Belediye başkanı adayımız var. Cumhurbaşkanımızın da talimatlarıyla dün sona erecek olan aday başvuru süremiz Cuma günü akşam saatine kadar devam etme kararı alındı. Bildiğiniz üzere temayül yoklamamamızı da 18 Kasım Pazar günü yapacağız. İlk defa elektronik oylama sistemine geçildi partimiz tarafından. Umut ediyoruz ve inanıyoruz ki önümüzdeki yıllarda seçimlerde Yüksek Seçim Kurulunda bu konuda adımlar atacak. Tüm yurtta seçimlerin ilerleyen zamanlarda elektronik ortamda yapılmasıyla ilgili partimizin atmış olduğu bu adım Yüksek Seçim Kuruluna da bir örnek teşkil edecektir diye umuyorum" diye konuştu.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı