KİBAR ÖĞRENCİLERLE İTFAİYECİLER HAFTASINI KUTLADI

Haber Tarih : 28/09/2019
Toplam Okunma : 159


Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar 25 Eylül-1 Ekim İtfaiye Haftası münasebetiyle Hükümet Konağı önünde Ordu Büyükşehir Belediyesi Fatsa Grup Amirliği tarafından hazırlanan standı ziyaret etti.

Başkan Kibar burada yaptığı açıklamada, “Halkımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla görevlerini ifa eden itfaiye teşkilatımız bu görevlerini yerine getirirken hayatlarını hiçe sayarak, canla başla çalışmaktadırlar. Gece gündüz demeden hemşerilerimizin can ve mal güvenliği için büyük fedakârlık ve özveriyle çalışan İtfaiye Teşkilatı'mızın İtfaiye Haftası kutlu olsun.” dedi.

  İtfaiye haftasını kutlamaya gelen ve stantda itfaiyecilerden bilgi alan Ali Rıza Demircan İlkokulu öğrencileri ile de sohbet eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, kendilerine derslerinde başarılar diledi.

  Öğrenciler de yaptıkları açıklamalarda büyüklerine seslenerek, “İtfaiyeciler bir yangında canla başla can ve mal kaybını önlemek için çalışırlar. Büyüklerimiz bir mesire alanında piknik yaptıkları zaman yaktıkları ateşi tamamen söndürmeden alandan ayrılmasınlar ki Milli servet yok olmasın.” dediler.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı