KIRAN"Ordumuz için çok güzel projeler yakındır."

Haber Tarih : 18/07/2020
Toplam Okunma : 721

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, “Ordumuzun geleceği çok parlak. Sayın valimizin riyasetinde, bürokrasimizin ve milletvekillerimizin el birliği ile Ordumuz için çok güzel projeler yakındır.”dedi.


Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, “Ordumuzun geleceği çok parlak. Sayın valimizin riyasetinde, bürokrasimizin ve milletvekillerimizin el birliği ile Ordumuz için çok güzel projeler yakındır. Burada da bu birlikteliği, bu heyecanı hep birlikte yaşadık.”dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret için Ordu’ya geldi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Milletvekili Berdibek’e eşlik etti.

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, “Ordu bu konuda çok şanslı, hem Vali niteliği, hem Bakanlarımız, hem Milletvekillerimiz noktasında çok şanlı. Önemli olan sizin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanız.”diye konuştu.

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i ziyaret için Ordu’ya geldi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da Milletvekili Berdibek’e eşlik etti.

Ordu ziyaretine Ünye’den başlayan ekip Yüzüncüyıl’da dondurma yedi, sahilde yürüyüş yaptı. Vatandaşlarla sahil boyunca sohbet eden heyet, iskeleden yat gezisi yaparak şehri denizden izledi.

Bakan Yardımcısı Kıran; AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek’i Ünye’de ve Ordu’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi.

Berdibek’in her zaman kendilerine rehberlik ettiğini ifade eden Kıran, “Ünye’miz ve Ordumuz için çok güzel bir gün. Vekilimiz sadece Türk siyasetinin değil, gerçekten Türkiye’nin de yaşayan bir efsanesi. Fevzi abimiz o hepimizin babası, ağabeyi. Ne zaman kim dara düşse her zaman kapısı çalınan, gerçekten yaşayan bir efsane. Dilinden her çıkan gönlünden de çıkan cümlelerdir. Bizlere her zaman rehberlik ediyor. Fevzi abimizi burada ağırlamaktan çok büyük bir gurur ve memnuniyet duyuyoruz.”dedi.

Vali Sonel’in Ordu’da heyecan yarattığını söyleyen Bakan Yardımcısı Kıran, “Ordu için son dönemde çok büyük bir heyecan var. Sayın valimiz Ordumuza teşrif ettiği günden bugüne gerçekten Türkiye’nin her yerinden ‘Ordu çok şanslı’, ‘Çok güzel bir valiye kavuştu, çok güzel bir valisi var’ diye duyuyoruz. Fevzi abimiz de hem bizleri kırmayarak hem de sayın valimize hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere Ünye’mize, Ordumuza teşrif ettiler.”diye konuştu.

Ordu ilinin geleceğinin çok parlak olduğunu belirten Kıran, şunları söyledi:

“Ziyaretimize Ünye’den başladık. Çok güzel bir Ünye atmosferi ve çok güzel bir hava altında Yüzüncüyıl’da dondurmamızı yedik, sahilde yürüdük, tekne turu yaptık. Bu turu yaparken de vekilimizle, bürokratlarımızla, valimizle, kaymakamımızla şurada kısa bir tur içerisinde bile pek çok projeyi konuştuk. Ordumuzun geleceği çok parlak. Sayın valimizin riyasetinde, sayın bürokrasimizin ve milletvekillerimizin el birliği ile inşallah Ordumuz için çok güzel projeler yakındır. Bu projelerin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok. Burada da bu birlikteliği, bu heyecanı hep birlikte yaşadık. Bizler de bir nefer olarak her zaman şehrimizin hizmetinde olmaktan onur duyuyoruz. Sayın milletvekillerimizin çalışmalarına destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sayın valimizin projelerine katkı sunmaktan her zaman onur duyuyoruz. Bugün Ordu’nun önündeki parlak geleceği bir kez daha idrak etme şansı oldu. O heyecanı hep birlikte yaşadık. Fevzi abi bugünden sonra fahri bir Orduludur artık.”

Ordu Valisi Tuncay Sonel; Ordu'da hep birlikte başarı hikayesi yazacaklarını ifade ederek, “Onur konuğumuz Bingöl Milletvekilimiz Fevzi Baba. Hem büyüğümüz, ağabeyimiz, Fevzi Babamız. Hakikaten gönül insanı. Sayın bakanımızla, sayın ekibimizle birlikte Ordu’muzu, Ünye’mizi şereflendirdiler. Bu zamana kadar yapılanların üzerine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyükşehir belediye başkanlığımızla, milletvekillerimizle, böyle Ordu’nun çok değerli bürokraside, iş dünyasındaki değerleri ile sayın bakanımızla hep birlikte bir başarı hikayesi de burada yazacağımıza inancım tam.”dedi.

AK Parti Bingöl Milletvekili Fevzi Berdibek, Ordu’nun şanslı bir olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Ünye’de ciddi şekilde ilgi alaka gördük, teşekkür ediyorum. Buradan da Valimizin misafiri olarak Ordu’ya hareket edeceğiz. Ordu bu konuda çok şanslı, hem Vali niteliği, hem Bakanlarımız, hem Milletvekillerimiz noktasında çok şanlı. Tunceli’yi Tunceli yapan Valimizdir. Sayın Valimiz çalışmalarıyla takdire şayan. Sadece Tunceli’de değil, bölgede gönüllere taht kurmuş. İnşallah burada da Orduluların gönlüne taht kuracağına eminiz. Önemli olan sizin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmanız.”

Önümüzdeki hafta sosyal medyadaki fake hesapların kapatılması için bir çalışma yapılacağını ifade eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Şuanda Meclis’te yoğun bir çalışma var. Yasalarla ilgili çok ciddi bir yoğunluk var. İnşallah önümüzde ki hafta Meclisteki yoğunluğu bitireceğiz. Yasaların bir çoğunu bitirdik. Önümüzdeki hafta gelen yasa ile birlikte sosyal medyayla ilgili asla kapatma değil, sosyal medyada vatandaşların fake hesaplarla başkalarına hareket etmesine dönük bir engelleme çalışması olacak. Onun haricinde kesinlikle bir şey yok. Bu yasayı yaptıktan sonra memlekete geleceğiz.”dedi.

Ünye KENT Haber 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı