MHP esnafa destek paketlerini anlattı

Haber Tarih : 29/12/2020
Toplam Okunma : 401

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı Büyük Cami civarındaki esnafları ziyaret ederek devletin pandemi sürecinde esnafa verdiği ekonomik destek paketlerini anlattı.


Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı Büyük Cami civarındaki esnafları ziyaret ederek devletin pandemi sürecinde esnafa verdiği ekonomik destek paketlerini anlattı.

Bu koltuklara oturmaya gelmedik. Vatandaşlarımızın, halkımızın derdini dinlemeye, onların sıkıntılarıyla beraber onlara eşlik etmeye geldik diyerek görevine başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Teşkilatı Büyük Cami civarındaki esnafları ziyaret etti.

-“Bu koltuklara oturmaya gelmedik, vatandaşlarımızın derdini dinlemeye geldik”-

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, şunları söyledi; “Biz göreve geldiğimizde bu koltuklara oturmaya gelmedik. Vatandaşlarımızın, halkımızın derdini dinlemeye, onların sıkıntılarıyla beraber onlara eşlik etmeye geldik demiştik. Bugün yine o günlerden bir tanesini yaşadık. Her daim halkımızın, esnafımızın ve kardeşlerimizin içindeyiz. Onların dertlerini ve sıkıntılarını dinlemeye devam edeceğiz. Tek amacımız ve gayemiz bütün sıkıntılarına destek ve çare olabilmektir. Yine bu mihvalde görevimizin bilinci, ülkücü ahlakın bizlere vermiş olduğu terbiye neticesinde hizmetlerimize devam edeceğiz.

-“Devletimizin vermiş olduğu ekonomik destek paketleri bunlarla sınırlı kalmayacak”-

Başkan Hacıimamoğlu, devletin pandemi sürecinde esnafa verdiği ekonomik destek paketlerine ilişkin ise şunları söyledi; “ Bizim bugün yapmış olduğumuz gezinin bir amacı da buydu. Hükümetimizin esnaflara vermiş olduğu desteği Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak biraz da bizim anlatmamızdı. Biliyorsunuz en son verilen destek paketinde devletimizin büyükşehirlerde 1000 TL kira yardımı, büyükşehir olmayan illerde esnafımıza 750 TL bir kira yardımı oldu. Bunları da biz birinci ağızdan esnaflarımıza anlatalım istedik. Onların yanında olalım istedik. Tabi ki devletimizin vermiş olduğu ekonomik destek paketleri bunlarla sınırlı kalmayacak. Bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak bu paketlerin takipçisi olacağız. Öyle inanıyoruz ki bu destek paketleri devamlılığını ve sürekliliğini getirecektir inşallah” dedi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı