MHP Hacı DEMİR Başkanlığında Yenilendi

Haber Tarih : 31/10/2018
Toplam Okunma : 232


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ünye İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu yenilendi. Mevcut yönetimi fes ederek yeni yönetim kurulunu Genel Merkeze sunduklarını belirten İlçe Başkanı Hacı Demir, yeni yönetim listesi ellerine ulaştığında kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

-“Yeni isimler ekledik”-

Şehir dışında olanlar ile rahatsızlığı olanların yerine listeye yeni isimler eklediklerini ifade eden Demir, yerel seçimlere daha güçlü bir şekilde gireceklerini belirterek şöyle konuştu:

“İlçe Başkanımız Fazlı Yüksel, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olmasından dolayı görevinden istifa etmiş ve ilçe başkanlığı görevine getirilmiştim. O dönemde Fazlı beyin listesinden direk devam etmiştik. Bu anlamda da listede il dışında olanlar ile rahatsızlığı olanlar vardı. Dışarıdaki arkadaşlarımızı tek tek bulup imza almak çok zaman alacağı için yönetimi fes ederek yeni liste oluşturduk. Önümüzde yaklaşan bir yerel seçim var,  ilçe başkanlığı olarak önümüzde ki yerel seçimlerde daha güçlü daha kuvvetli çalışan bir ekiple seçimlere girmek için bu arkadaşlarımızı çıkardık ve listeye yeni isimler ekledik. Listeyi güncellemek gerekiyordu. Biz bu listemizi genel merkezimize gönderdik. Önce ki listede de başkan bendim, yeni listede de başkan benim. Liste genel merkezimizde onaylandı. Birkaç güne elimize ulaşacaktır. Biz görevimizin başındayız.” dedi.

-“Bu koltuklarda baki değiliz”-

 

Makamların gelip geçici olduğunu söyleyen Demir, “Tabi ki biz bu koltuklarda baki değiliz. Genel merkezimiz bir gün ‘senin görev süren doldu’ derse ona da saygı duyarız. Biz teşkilatçıyız ve kim bu teşkilata daha faydalı olacaksa bu koltuklarda onların oturmasını isteyen arkadaşlarız. Biz bu teşkilata kendi adımıza zarar veriyorsak da koltuktan kendi isteğimizle ayrılmasını da biliriz.” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : AKGÜL ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:15 Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 17 75

GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı