MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk İl Başkanı Halit Tomakin’e iade-i ziyarette bulundu.

Haber Tarih : 21/09/2020
Toplam Okunma : 626


Cumhur ittifakının ortağı MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Başkanı Halit Tomakin’e iade-i ziyarette bulundu. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette önce karşılıklı olarak yönetim kurulu üyeleri birbirlerini tanıttı.

Başkan Tomakin, yaptığı konuşmada öncelikle yeni atanan MHP il Başkanı Naci Şanlıtürk ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor kutluyorum diyerek söze başladı. Başkan Tomakin Türkiye’nin yönetimsel şeklinin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile değiştiğini vurgulayarak , bu değişiklikten sonra Ülke hassasiyetlerine aynı yönde bakan siyasi partilerin bir araya geldiğini AK PART ile MHP Türkiye’nin bekası ,ümmetin umudu Ülkemizin çıkarları ile örtüşen iki liderin birlikte hareket ederek Cumhur ittifakını kurduğunu aradan geçen zaman zarfında birlikte çalışmayı ,uyum içinde çalışmayı gösteren güzel bir süreci Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin birlikte sorunsuz bir şekilde dünyaya örnek olacak şekilde yürüttüklerini belirterek Ülkem , milli çıkarlarım ve davam diyen iki tecrübeli lider Türkiye’yi süper lige taşımışlardır dedi. Bizde Ordu’da her alanda işbirliğimizi artırarak birlikte güçlü Ordu’yu güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz dedi.


MHP İl Başkanı, Şanlıtürk "16 Nisan 2017 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine geçilmesiyle birlikte şimdi yan yana siyaset yapmanın rahatlığı içerisindeyiz. Ülkenin kaderi bir her iki manada da partilerimizin kaderi bir diyen Şanlıtürk, Halit Başkanla önceye dayanan dostlukları ve ticari ortaklığı olduğunu hatırlatarak Halit Başkan sizin abiniz olduğu gibi bizimde abimizdir diyerek hem siyaseten hem de ortaklık nedeniyle birbirimizin eksikliklerini , açıklarını, yanlışlarını kapayacağız inşallah , Cumhur ittifakı bağlamında da nasıl ki, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan la , Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ‘nin Türkiye için gösterdikleri Ülkemizin ve milletimizin geleceği adına 2023 , 2053 hedeflerini birlikte devam ettirdiklerini anımsatarak bizde taşrada Ordu ilinde bu politikaların takipçisi olacağız , Cumhur ittifakını ahenk içinde birlikte götüreceğiz ittifakımız Ordu’da güçlenerek devam edecek" dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı