MHP Ulubey İlçe Başkanı’nın yerine Oğuzhan Güler atandı.

Haber Tarih : 15/08/2020
Toplam Okunma : 339

Cemal Enginyurt’un partiden ihraç edilmesinin ardından istifa eden MHP Ulubey İlçe Başkanı’nın yerine Oğuzhan Güler atandı.


İstifa eden Ulubey İlçe Başkanlığına da atama yapıldığını ifade eden MHP Ordu İl başkanı Naci Şanlıtürk, “Yaşanan ihraç sürecinden sonra Ulubey teşkilatımız istifa etmişti. Genel merkezimiz tarafından Ulubey teşkilatımızın onayı geldi. 5 yıllık iktisat bölümü mezunu Oğuzhan Güler ilçe başkanımız olarak atanmıştır.

Başka bir istifa yoktur

Aybastı’dan asılsız bir haber geldi. İlçe başkanımız görevinin başındadır. Herhangi bir istifa olmadı. Süreç içinde, Genel Merkezimiz ile istişare içerisinde olarak yorulan arkadaşlarımız değiştirilecektir. Allah’ın izni ile kongre süreçlerimiz de başlıyor. 2021 yılının mart ayında Milliyetçi Hareket Partisi’nin büyük kongresi yapılacak. Bu kapsamda partimizin ilçe kongreleri başladı. Bu süreçte biz de teşkilatımızı oluşturduktan sonra bir kongre sürecine gideceğiz. Kongre atmosferi içerisinde bizim ilçelerle yapacağımız istişareler sonucunda gerçekleşecektir” şeklinde konuştu.

Ordu Olay

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı