MHP Ünye İlçe Başkanı HACIİMAMOĞLU 17 Ekim 2020 Cumartesi günü kongre yapacaklarını açıkladı.

Haber Tarih : 11/10/2020
Toplam Okunma : 568

Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye basınıyla bir araya geldiği kahvaltı programında 17 Ekim 2020 Cumartesi günü kongre yapacaklarını açıkladı.


Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu ile yönetim kurulu üyeleri 11 Ekim 2020 Pazar günü Ünye Yunus Emre Çay Bahçesi’nde Ünye basınıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

-“Bizler görevimizi yürütürken ülkücü ahlaktan hiçbir zaman sapmadık “-

Kahvaltı programında 2012-2015 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunduğunu ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, şunları söyledi; “2012-2015 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunarak layıkıyla bu görevi yürütmeye gayret gösterdik. Bizler görevimizi yürütürken ülkücü ahlaktan hiçbir zaman sapmadık ve ödün vermedik. Düşüncelerimiz ve fikirlerimiz hiçbir zaman değişmeden hiçbir yere evrilmeden yine dediğim gibi ülkücü ahlak çerçevesi içerisinde Türk-İslam davasının mihmandarlığını ve neferliğini yapmaya bu zamana kadar gayret gösterdik” dedi.

-“Ünye halkımızın sıkıntıları ve bu sıkıntıların çözümü noktasında bir takım istişarelerde bulunduk”-

Başkan Hacıimamoğlu, sözlerine şöyle devam etti; “Genel Merkezimizin ve liderimizin teveccühleriyle bugün Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayız. Sizlerinde yardımı ve iletişimi ile göreve geldiğimiz o günden bugüne kadar birçok kurum ve kuruluş ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimize kaymakamlık makamından başlayıp belediye başkanlığı, emniyet müdürlüğü ve birçok sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımıza ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Onlarla Ünye halkımızın sıkıntıları ve bu sıkıntıların çözümü noktasında bir takım istişarelerde bulunduk.”

-“Yaptığımız faaliyetlerin halka duyurulmasında bizlere her daim yardımcı oldunuz”-

Yaptığımız faaliyetlerin halka duyurulmasında bizlere her daim yardımcı oldunuz diyerek basına teşekkür eden Başkan Hacıimamoğlu; “Sizlere de basın mensubu olarak çok çok teşekkür ediyorum. Yaptığımız faaliyetlerin halka duyurulmasında sıkıntıların ve dertlerin kamuoyu ile kamu kurum ve kuruluşlarına duyurulmasında bizlere her daim yardımcı oldunuz ve her zaman yanımızda olmaya gayret gösterdiniz. Çünkü basın milletin müşterek sesidir. Basın halkın, insanların ihtiyaç duyduğu fikri gıdanın verilmesi noktasında başlı başına bir lider ve rehberdir. Bu vesile ile yanımızda olduğunuz için halka sesimizi duyurma noktasında bizlere yardımcı ve aracı olduğunuz için sizlere yönetimim ve şahsım adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

-“17 Ekim 2020 Cumartesi günü 13. olağan kongremiz gerçekleşecek”-

Başkan Hacıimamoğlu, 13. Olağan kongrelerini yapacaklarını belirterek, sözlerini şöyle noktaladı; “17 Ekim 2020 Cumartesi günü Halil Efendi Sosyal Tesisleri’nde saat 10:00’da 13.olağan kongremiz gerçekleşecek. Bizleri basın olarak orada yalnız bırakmazsanız çok memnun oluruz” dedi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı