NUMAN KURTULMUŞ’TAN KÜLTÜR MERKEZİ SÖZÜ

Haber Tarih : 23/09/2020
Toplam Okunma : 279

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Ünye’ye yapılan ve yapılacak olan her yatırımın destekçisi olduklarını bir kez daha ifade ederek, Kültür Merkezi’nde tıkanan sürecin kısa sürede aşılacağının müjdesini verdi.


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan düzenledikleri Ankara programı kapsamında AK Parti Genel Başkan Vekili Ünyeli hemşerimiz Numan Kurtulmuş’u ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili bir mesaj yayınlayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı şunları söyledi; “AK Parti Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş'u, İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ile birlikte AK Parti Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret ettik. Kendileriyle OSB, Kültür Merkezi, Üniversite Yerleşkesi, Ünye-Akkuş-Niksar Yolu başta olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunduk. Sayın Genel Başkanvekilimiz Ünye’ye yapılan ve yapılacak olan her yatırımın destekçisi olduklarını bir kez daha ifade ederek, Kültür Merkezi’nde tıkanan sürecin kısa sürede aşılacağının müjdesini verdi. Desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş'a şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.”

 ÜNYE KENT HABER

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı