Öztürk ve Korkmaz'dan ÜTSO Meclis Başkanı'na ziyaret

Haber Tarih : 13/07/2019
Toplam Okunma : 91

Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, ÜTSO Meclis Başkanı Tuncay Sağlam’ı İkizce'deki işyerinde ziyaret etti.


Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk ve Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz, İkizce ilçesine düzenledikleri ziyaretler kapsamında ÜTSO Meclis Başkanı Tuncay Sağlam'ı da buradaki işyerinde ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan ve İkizce'nin kabuğunu kırmak için gayret eden ilçelerden bir olduğuna dikkat çeken ÜTSO Meclis Başkanı Tuncay Sağlam; "ÜTSO olarak gerek Ünye için gerekse İkizce için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda devam eden ve bundan sonrası için planladığımız çalışmalarımız var. İkizce için Sahil yolu ile ilçe merkezi arasındaki yolumuzun bitmesi çok önemli. Geriye kalan üç kilometrelik kısımda bittiğinde yol sorunumuzu aşmış olacağız. Yolumuzun yapılmasıyla birlikte ilçemizin ekonomik ve sosyal hayatında canlılık artacaktır. Bu da ilçemizin gelişmesi için çok önemli bir imkandır." dedi.

Sağlam, kendisini ziyaret eden bası dernekleri başkanlarına teşekkür ederek; basın olarak ilçemize gösterdiğiniz ilgi ve destek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Biz de en kısa zamanda iade-i ziyaretimizi yapacağız." şeklinde konuştu.

Ziyarette konuşan Canik Ünye Gazeteciler Başkanı Ali Öztürk, "Ünye hinterlandındaki İkizce, Çaybaşı ve Akkuştaki yapılan hizmetleri kamuoyuna aktarmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda da bu gün sizleri ziyaret edelim istedik. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederiz’’.dedi

Ünye Radyo Yayıncıları Derneği Başkanı Hakan Korkmaz ziyarette yaptığı konuşmasında; ‘’bugün ordumuzun şirin ilçesi olan İkizce ye gelerek sizlere sizleri ziyaret etmek istedik basın olarak yaptığınız çalışmaları takip ediyoruz bundan sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyor misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz’’.dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı