TAVLI "Biz Büyükşehir, Küçükşehir Demeyeceğiz."

Haber Tarih : 02/07/2019
Toplam Okunma : 186

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, "Hizmet yaparken -Burası Büyükşehir'in alanı, buraya Büyükşehir ekipleri bakıyor.- gibi bahanelerimiz olmayacak." dedi.


Hüseyin Tavlı, Büyükşehir'le koordineli çalışmanın önemine değinerek; "Büyükşehir'in yetişemediği konuda biz devreye giriyoruz, bizim yetişemediğimiz yerde Büyükşehir devreye giriyor." şeklinde konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ordu Büyükşehir Belediyesi ile bir koordinasyon ve düzen içinde çalıştıklarını belirterek; "Hizmet yaparken -Burası Büyükşehir'in alanı, buraya Büyükşehir ekipleri bakıyor.- gibi bahanelerimiz olmayacak." dedi.

Hüseyin Tavlı Flash Radyo'da Musa Özgür Kıroğlu, Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz sunumuyla düzenlenen Haftanın Yorumu programında yaptığı açıklamasında konuyla ilgili olarak şöyle konuştu; "Biz seçim çalışmaları sürecinde 'Büyükşehir, küçükşehir demeyeceğiz, her konuda koordineli çalışacağız. Hizmet yaparken -Burası Büyükşehir'in alanı, buraya Büyükşehir ekipleri bakıyor.- gibi bahanelerimiz olmayacak. İstişareye dayalı çözümden yana olacağız. Temizlik hizmeti konusunda ilçemiz belediyesini ve Büyükşehir'i ilgilendiren alanlar var. Eğer Büyükşehir'in alanında sorun varsa bizim ekiplerimiz devreye giriyor, bizim alanımızda sorun varsa Büyükşehir ekipleri devreye giriyor.

Entegrasyona önem veriyoruz

Karşılıklı görüş alış verişi ve işbirliği kapsamında hizmetler gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz hafta Büyükşehir'de Genel Sekreterimizi, Genel Sekreter Yardımcılarımızı, daire başkanlarımızı, OSKİ Genel Müdürümüzü ve genel müdür yardımcılarımızı ziyaret ettim. Ünye'nin meseleleri, çözüm bekleyen sorunları ile alakalı bir sürü istişarede bulunduk. Büyükşehir kapsamındaki hizmetler olsun, OSKİ kapsamındaki hizmetler olsun ilçemizde devam ediyor.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : KUZEY ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar sokak No:21 /4 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 18 00

GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı