Tavlı, Düzsaylan – İnkur bağlantı yolunda

Haber Tarih : 10/08/2019
Toplam Okunma : 119

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Düzsaylan – İnkur bağlantı yolunda yapılan emülsiyonlu sathi kaplama asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.


Yapılan yolla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler’e teşekkür eden Tavlı, “Ünyeli hemşehrilerimizin yol ve diğer hizmetler bakımından daha konforlu bir hayat sürmelerinin çabası içerisindeyiz.” dedi

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Düzsaylan - İnkur Mahallerini birbirine bağlayan yolda emülsiyonlu sathi kaplama asfalt çalışmalarına başladı.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, beraberinde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, belediye meclis ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Tavlı, burada yaptığı açıklamada, sorunların çözümü noktasında el birliğiyle, gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

-7 bin 300 metre çalışma yapılacak-

Yıllardır bekleyen sorunun çözüme kavuşmasının mutluluğunu yaşamakta olduklarını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Düzsaylan Mahallemizden başlayıp, Erenler üzerinden İnkur Mahallemize ulaşan bu yolumuzun yıllardır bekleyen sorununun giderilmesinin mutluluğunu yaşamaktayız. 7 bin 300 metrelik emülsiyonlu sathi kaplama asfalt çalışmasına başlamış bulunmaktayız. Bu imkanları sağlayan, Ordu Büyükşehir Belediyemizin ciddi manada sahalarda hizmet yapması için gayret ve emek sarf eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler’e ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına şükran ve teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Ünye olarak yıllara sarih nerede bir sorun varsa, bu sorunların çözüme kavuşması noktasında Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Sayın Mehmet Hilmi Güler’in riyasetinde hep birlikte çaba içerisindeyiz.”

“600 metre beton yol yapılacak”

İlçe belediyesi olarak İnkur’da beton yol çalışması da başlatacaklarını belirten Başkan Tavlı, “İnkur Mahallemizde ayrıca ilçe belediyesi olarak sıkıntılı olan farklı noktalarda 600 metre civarında da beton yol çalışmamız başlayacak. Şimdiden mahallemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“Sorunların çözümü için mücadele ve gayret içerisinde olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Ünye’nin tüm mahallelerindeki sorunların giderilmesi için hep birlikte gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Çalışma yapılan alanları gören diğer mahallelerimizdeki vatandaşlarımız gerek bizleri ziyaret ederek, gerekse sosyal medya üzerinden ‘bizim mahallelerimizde çalışmalar ne zaman olacak’ diye soruyorlar. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar, sorunların çözümü noktasında gayretle çalışmaktayız. Aciliyet arz eden sorunlar başta olmak üzere tüm mahallelerimizdeki sorunlara elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince ulaşmaya çalışıyoruz. Ünyeli hemşehrilerimizin, yol ve diğer hizmetlerde daha konforlu bir hayat sürmeleri için mücadele ve gayret içerisinde olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.” diye konuştu

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı