Tavlı’ya, Ünye 1957 Spor’dan teşekkür plaketi

Haber Tarih : 13/03/2019
Toplam Okunma : 88


Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Murat Ülgen, AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı’ya destekleri için teşekkür plaketi takdim ederek, takımın lige devam etmesinde Tavlı’nın büyük emeklerinin olduğunu söyledi.


Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Murat Ülgen ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı’yı parti binasında ziyaret ederek desteklerinden dolayı çiçek ve plaket takdim etti.

Ziyarette konuşan Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Ülgen, “Bugün sahada mücadele edebiliyorsak, Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı sayesindedir.” dedi.

-“Çok büyük ve çetin bir mücadele verdi”-  

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin TavlI’nın kulübe kaos döneminde büyük destek verdiğini ifade eden Ülgen, “Sayın başkanımız başkan adayı olmadan önce, Ünyespor’un kaos döneminde, sıkıntılı zamanlarında Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin Güneyle birlikte çok büyük ve çetin bir mücadele verdi. Takımımız bugün sahadaysa onların sayesindedir. Bizde yönetim kurulu olarak başkanıma desteklerinden dolayı teşekküre geldik.” dedi. 

-“Ünye, kendi gençlerini yetiştirmeli”-

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, kulübe desteklerinin devam edeceğini belirterek, şöyle konuştu:

“Nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Benim beklediğim Ünyespor, sadece dışarıdan gelen transferlerle değil, Ünye’nin içerisinden yetişen gençlerin de oynadığı takım haline gelmesidir. Ünyespor dışarıdan yapılan transferlerin yanı sıra, kendi gençlerini yetiştirmiş, sahalarda onları koşturan, onların heyecanını yaşatan bir takım olsun istiyorum. Bunun özlemi içerisinde olduğumun özellikle bilinmesini istiyorum. Ünyespor bizim değerimizdir, desteklerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sürecektir.”


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı