Tomakin: "Tavan ile Tabanı Buluşturacağız"

Haber Tarih : 30/10/2018
Toplam Okunma : 152


AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, partide birlik ve beraberliği tesis etmek üzere göreve geldiğini belirterek, "Taban ile tavanı buluşturacağız" dedi.

Uğur Çelenk'in yerel seçimlerde aday adayı olmak üzere istifa etmesinin ardından boşalan AK Parti Ordu İl Başkanlığına getirilen Halit Tomakin, yaptığı açıklamada teşkilatta birlik ve beraberliği tesis etmek üzere göreve getirildiğine dikkat çekti. Tomakin, "Birlik ve beraberliği tesis etmek için görevimizin başındayız. Bundan sonra ayrı yöne bakanlar, ihtilaflı olanlar ya da dışlanmışlık duygusuna kapılmış insanların gönüllerini almak, tavan ile tabanı birleştirmek üzere çaba göstereceğiz" diye konuştu.

Tomakin, AK Parti'nin 2002 ruhunu yeniden kazandırmak istediklerini de vurgulayarak, "Özellikle kardeşler topluluğu olan bir teşkilat oluşturmak için kolları sıvadık" ifadelerini kullandı.

Tomakin, İl Yönetim Kurulu ile birkaç ilçe yönetiminin değişeceğini, hazırlanan listelerin hafta başında Genel Merkeze sunulacağını sözlerine ekledi. - ORDU


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı