Ünye Sanayi Sitesi’nin taşınma çalışmaları başlıyor

Haber Tarih : 07/01/2021
Toplam Okunma : 590

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Ünye ilçemizde Saraçlı Mahallesinde belediyelerimiz sanayi sitesinin dönüşümü amacıyla vatandaşlarımızla yarından itibaren görüşmelere başlayacaklar.” dedi.


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Ünye ilçemizde Saraçlı Mahallesinde 79 bin metrekare alan üzerinde 315 esnafımız var. Ünye Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz bu sanayi sitesinin dönüşümü amacıyla vatandaşlarımızla yarından itibaren görüşmelere başlayacaklar.” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Ordu’ya geldi

Bakan Murat Kurum'un Ordu ziyareti kapsamında, Ordu ve ilçelerinde devam eden çalışmalar, yapılması planlanan projeler ve 2021 yılı hedeflerinin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan ile birlikte katıldılar.

Sanayi Sitesi’nin taşınması iletildi

İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İl Koordinasyon kurulu toplantısı sonrası yaptığı ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Şehrimizi daha yaşanabilir yüksek konforlu modern bir kent yapmak için canla başla çalışıyoruz. Bu vesileyle ilçemize yapılacak yatırımlar ve özellikle vatandaşlarımızın uzun zamandır arzuladığı küçük Sanayi sitesinin taşınması ile ilgili talebimizi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum'a ilettik. İnşallah güzel sonuçlar alacağımızı umut ediyoruz. Sayın Bakanımıza yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Bakan Kurum; bizzat açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum yaptığı basın açıklamasında “Ünye ilçemizde Saraçlı mahallesinde 79 bin metrekare alan üzerinde 315 esnafımız var. Ünye Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz bu sanayi sitesinin dönüşümü amacıyla vatandaşlarımızla yarından itibaren görüşmelere başlayacaklar. Burada da Ünye’mize ve Ordu’muza yakışacak istihdamı artıracak inşallah modern sanayi sitesinin adımlarını da hep birlikte atıyor olacağız.” dedi

Ünye KENT Haber


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı