Ünyeli çocuklar seslendi, Başkan ‘evet’ dedi

Haber Tarih : 26/06/2019
Toplam Okunma : 234

“Altınordu’da bulunun çocuk su parkı ve oyun parkurundna Ünye’ye de yapın” çağrısı yapan çocukların sesini Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler duydu ve Ünye’ye de çocuk su parkı yapılacağını açıkladı.


Ünyeli Gazeteci meslektaşımız Turgut Dağdeviren’in sosyal medya hesabından yaptığı "Altınordu'da Çocuklar Büyükşehir Belediyesinin yaptığı su havuzunda oynuyor. Ünye'de çocuklar Büyükşehir Belediyesinin sahile diktiği direkte oynuyor. Teşekkürler Büyükşehir, Ünye’ye yaptığın Demir harcaması için..." paylaşımının ardından gelen ikinci paylaşım Ünyeli çocukların sesi oldu.

3 oğlu ve eşiyle birlikte Altınordu’ya giden gazeteci Turgut Dağdeviren’nin yeni paylaşımında en büyük oğlu 9 yaşındaki Yahya Efe'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e bir çağrısı oldu.

Görüntülü mesajda Başkan Güler’e seslenen Yahya, "Nolur Altınordu'da bulunan çocuk su parkı ve oyun parkurudan Ünye'ye de yapın" dedi.

Ünyeli çocukların sosyal medyadan çağrısını duyan Güler, Ünye’ye de çocuk su parkı ve oyun parkuru yapılacağı sözünü vererek çocuklara müjde verdi.

Güler, twettterden yaptığı paylaşımında “Başkan amcınız size kurban olsun. Hemen çalışmalarını başlatıyorum.” dedi.

Turgut Dağdeviren de “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler'in sesimizi duyarak çalışmalara başlayacağını ifade etmesi mutluluğumuza mutluluk kattı. Teşekkürler Büyük Başkan Mehmet Hilmi Güler” yorumunu yaptı.

Ünye Kent Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GERÇEKER ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:18/A Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 310 13 33

GÜNDÜZ-GECEYARISI : GÖLEVİ ECZANESİ

Gölevi Mahallesi Enginar Sokak No:11/A Ünye

( Ocak Hotel Karşısı ) - 0 452 323 81 11

Yayın Akışı