1.Amatör Lig’de Hasret Bitiyor! İşte İlk Hafta Programı

Haber Tarih : 19/10/2018
Toplam Okunma : 59


Ordu 1.Amatör Lig'de hasret bitiyor. 2018-2019 Sezonu Cuma günü saat 18.00'de oynanacak olan Esnafspor-Demirspor karşılaşması ile start alıyor. İki grupta 20 takımın mücadele edeceği sezonda takımlar önce 1.Amatör Lig şampiyonluğu ardından da Bal Ligine yükselme mücadelesi verilecek.

 

Spor Toto Altınordu 1 Nolu sahada oynanacak Esnafspor-Demirspor açılış karşılaşması ile başlayacak olan 2018-2019 sezonunda A Grubunda Perşembespor, Çamaşspor, Eskipazarspor, Korgan Belediyespor, Esnafspor, Demirspor, Kirazlimanıspor, Çaybaşı Belediyespor, Ulubey Belediyespor ve Doğaspor, B Grubunda ise Kumruspor, Gölköyspor, Fatsa Yaşamspor, Yenimahalle 52 Spor, Dolunayspor, Orduspor, Gülyalı Turnasuyuspor, Aybastıspor, Kotyora FK ve Ünye Gençlerbirliği takımları mücadele edecek.

Statüye göre gruplarında ilk üçe giren takımlar sezon sonunda play of mücadelesinde oynama hakkı elde ederlerken gruplarını 4. ve 5. olan takımlar ise çapraz eşleşme sonucunda oynayacakları maç sonrası grup 4.'sü olarak play of oynama hakkını elde etmiş olacaklar. Yine statüye göre play of eşleşmesi ise çapraz eşleşme sonucunda grup birincileri diğer grubun dördüncüsü ile, grup ikincileri ise diğer grubun üçüncüsü ile eşleşerek yarı final mücadelesi verecekler.

Ordu 1.Amatör Lig'in ilk haftasında Esnafspor-Demirspor karşılaşması Cuma günü, Fatsa Dolunayspor-Orduspor karşılaşması ise Cumartesi günü oynanacak. A ve B Grubunda diğer karşılaşmalar ise Pazar günü oynanacak ve ilk hafta tamamlanmış olacak.

İŞTE HAFTANIN PROGRAMI


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı