1957 Spor küme düşmeyecek

Haber Tarih : 19/03/2020
Toplam Okunma : 407

1957 Spor küme düşmeyecek ifadesini kullanan kulübün yeni Teknik Direktörü Önder Demir, seneye de çok ciddi planlar yaparak amatör liglerden daha yukarılara, profesyonel liglere çıkmak için elimizden geleni yapacağız”dedi.


Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Önder Demir yaptığı açıklamada, “Ünye 1957 Spor’un puan olarak durumunu tüm spor kamuoyu ve camiası biliyor. Ünye 1957 Spor’un hak etmediği bir yerde olduğunu biliyoruz. Tabi bu sezon başından beri başlayan bir süreç. Bu süreçte 2. yarı itibari ile yönetimimiz, başkanımız büyük bir fedakarlık göstererek 4 puana sahip 1957 Spor’u alarak buraya kadar taşıdılar. Burada başkan ve yönetimimize teşekkür ediyoruz”dedi.

Mehmet Dönmez’le birlikte forma giydik

2. yarıda takıma emek veren teknik kadroya teşekkür eden Dmir, eski Teknik Direktör Mehmet Dönmezle birlikte forma giydiklerini anımsatarak, “Benim değerli eski takım arkadaşım Mehmet Dönmez, Mehmet Bahtiyar, Cihan hocamızın harcadığı emeklere teşekkür ediyorum. Çünkü takımı aldılar iyi yerlere getirdiler. Ama Başkanımızın aldığı yönetim kurulu toplantısı kararı ile, teknik kadroda kan değişikliğine ihtiyacı olduklarını söylediler. Bizleri aradılar, Ünye bizim ikinci memleketimiz. GöreHi seve seve kabul edeceğimizi söyledim. Görevimin ilk gününde Ayhan hocamı aradım ki, kendisi Ünyespor’da 7 yıl forma giymiş birisi. Beni kırmadı antrenmanlarımıza geldi. O da işin bir ucundan tutuyor”dedi.

Kalan son dört maçta herkes taşın altına elini koyacak

Ünye 1957 Spor için herkesin taşın altına elini koyacağını ifade eden Demir, “Kalan son dört maçta Ünye 1957 Spor’un menfaatleri doğrultusunda herkes taşın altına elini sokacak. Bu konuda başkan ve yönetimimizle ligin son maçına kadar taşın altına elimizi soktuk”diye konuştu.

Ünye 1957 Spor’un küme düşmeyeceğini belirten Önder Demir, seneye çok ciddi planlar yaparak amatör liglerden daha yukarılara, profesyonel liglere çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı