3 sporcunun Kick Boks Dan belgeleri verildi

Haber Tarih : 02/11/2020
Toplam Okunma : 546

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun 20 Eylül 2020 tarihinde Ordu’dagerçekleştirdiği Siyah Kuşak Dansınavlarında başarılı olanÜnye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü lisansı sporcuları Dan diplomalarını aldı.


Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun 20 Eylül 2020 tarihinde Ordu’da gerçekleştirdiği Siyah Kuşak Dan sınavlarında başarılı olan Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü lisansı sporcuları Dan diplomalarını aldı.

Türkiye Kick Boks Federasyonu’nca 20 Eylül 2020 tarihinde Ordu’da gerçekleştirilen Siyah Kuşak Dan sınavlarında başarılı olan Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü lisansı sporcularına Dan diplomaları verildi.

Kick Boks Siyah Kuşak Dan sınavlarında başarılı olan sporcular Azra Temiz Siyah Kuşak 1.Dan, EfdalHüda Nur Küçükosmanoğlu ve Kulübün kurucusu, yıllarca antrenörlüğünü yapan ve şuan kulüpte lisanslı sporcu olan Kenan Balcıoğlu 5. Dan'a terfi etti.

Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cemal Akar, Kulüp Üyesi Harun Temiz ve Kulüp Üyesi Bülent Küçükosmanoğlu tarafından sporcuların Dan diplomaları takdim edildi.

-Üçü de milli sporcu -

Kulüp Başkanı Cemal Akar, kulüp olarak 2011 yılında faaliyetlere başladıklarını, bugüne kadar Ünye’yi ulusal ve uluslararası müsabakalarda temsil ettiklerini söyleyerek, “En başarılı kulüp olması bizleri her zaman onurlandırmaktadır. Bu 3 sporcumuz aynı zamanda kulübümüzün milli sporcularıdır. Kendilerini kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

-Çocuklarımızın başarısına katkı yapıyor-

Kulübün üyeleri ve sporcu velileri olan Harun Temiz ile Bülent Küçükosmanoğlu, ise, “Bizler ilçemizin en başarılı kulübünde çocuklarımızın en iyi yerlere gelmesine, ülkelerini temsil etmelerine, okullardaki başarılarının artmasına, sorumluluk bilinçlerinin nasıl geliştiğine tanık olduk. Bizlerde burada yetişen yavrularımıza tüm hayatları boyunca başarılar diler, kulüp antrenörlerimiz Hasan Çarkacı, Yardımcı Antrenörler Seda Kargoğlu ve Coşkun Çelik hocalarımıza teşekkür ederiz” dediler.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı