52 Orduspor negatif çıktı!

Haber Tarih : 13/05/2020
Toplam Okunma : 280

52 Orduspor FK Basın Sözcüsü Olgun Alp, Kulüp bünyesinde yapılan ilk korona testinin negatif çıktığını açıkladı.


52 Orduspor negatif çıktı! 

Liglerin oynanacak olmasından sonra hazırlıklarını hızlandırdıklarını ifade eden 52 Orduspor FK Basın Sözcüsü Olgun Alp, “ İlk korona testimizi 8 Mayıs’ta yaptırmıştık. Burada çalışanlarımızdan ve oyuncularımızdan 18 kişinin testi yapılmıştı. Onların sonuçları çıktı. Çok şükür hepsi temiz. Geriye kalan bir gurubun da testini dün yaptırdık. Onların sonuçları bugün çıkacak. Bir sorun olmasını beklemiyoruz. Olursa da ona göre hazırlıklarımız yaptık.” dedi.

Takım ikiye bölünerek çalıştırılacak

Korona sebebiyle verilen aranın ardından ilk idmanı da bugün yapacaklarını belirten Alp, “Sinan Hocamız takımı iyi bölerek çalıştıracak. Korona sebebiyle daha kalabalık çalışma ortamı oluşturmak istemiyoruz. Ayrıca kulüp binamızı da dezenfekte ettirdik. Korona testi yaptırmamış hiç kimseyi içeriye almayacağız. Kulüpte sadece çalışanlarımız ve oyuncularımız, teknik ekibimiz olacak. Bizim sağlık kurulumuz bu konuda gerçekten çok iyi.” diye konuştu.

Liglerin oynanacak olması doğru

En başından beri liglerin oynanması taraftarı olduklarını belirten Alp, “Bunu da açıklamıştık. O nedenle biz federasyon kararına saygı duyuyoruz. Biz kulüp olarak liglerin oynanacağının açıklanmasını ardından hazırlarımıza başlamıştık. Şimdi daha da hızlandırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bize göre liglerin oynanacak olması doğru bir karar.” şeklinde konuştu.

Ordu Olay

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

GÜNDÜZ-GECEYARISI : DOKUZEYLÜL ECZANESİ

Devlet Sahil Yolu No:461/A Ünye

( Yalı Mevki ) - 0 452 333 00 18

Yayın Akışı