Altınordu’yu yenecek güçteyiz

Haber Tarih : 21/09/2019
Toplam Okunma : 197

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta mücadele eden Ünye 1957 Spor 2019-2020 sezonunun ilk karşılaşmasını deplasmanda Altınorduspor ile oynayacak.


Ünye ile birlik ve bütünlük içinde takımı bir üst lige çıkaracaklaını ifade eden Kulüp Başkanı Hamza Alp, “Altınordu’yu yenecek güçteyiz. İlk maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Çünkü hedefimiz yüksek.”dedi.

2019-2020 sezonuna iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp, “2019-2020 BAL ligi bu hafta sonu başlıyor. İlk maçımız deplasmanda Altınorduspor ile deplasmanda oynanacak. Saat 15:00’da başlayacak olan karşılaşmamız, Altınordu tesislerinde gerçekleşecek. Bilindiği üzere sezona iyi bir hazırlık yaptık. Afyon kampından sonra performanslarını değerlendirerek bir çok oyuncumuzu değiştirdik. Ayrılıklarımız oldu. Şuanda 22 futbolcu ve İmdat hocamızla lige iyi bir şekilde hazırlandık.”dedi.

1957 Spor’u bir üst lige çıkarmak için çaba sarf ettiklerini ifade eden Alp, “Tabi her takımda olduğu gibi takımımızda da kendimize göre eksikliklerimiz var. Bir iki mevkide eksikliğimiz var. Onları da ilerleyen sürede gidereceğiz. Ünye 1957 Spor’umuzu en üst seviyede liglere çıkarmak için çaba sarf etmiş olacağız.”diye konuştu.

İlk karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini belirten Alp Altınordu’yu yenecek güçteyiz diyerek şunları kaydetti, “1957 Spor taraftarları hafta sonu karşılaşmaya gelecekler. Fakat kulüp olarak araç desteğini fazla yapamıyoruz. Kulübün kendi imkanları doğrultusunda bugün itibari ile lisanslarımız çıkıyor. Lige iyi hazırlandık. Altınordu’yu yenecek güçteyiz. İlk maçımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Çünkü hedefimiz yüksek. Ünyeli bir an önce takımın üst lige çıkmasını istiyor. Biz de bunu istiyoruz. Üst lige çıkmak için Ünye şehri ile bütünleşip birlik ve bütünlük içerisinde üst lige çıkaracağımıza eminim. Hafta sonu taraftarlarımızı Altınordu’daki karşılaşmaya bekliyorum.”

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı