ASKF'den Ünye 1957 Spor'a ziyaret

Haber Tarih : 24/12/2020
Toplam Okunma : 888

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi tarafından Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanlığı'na seçilen Mehmet Ali Durak ve futbolculara ziyaret gerçekleştirildi.


Aralık'ta mevcut başkanın istifasının ardından tüzük gereği yönetim kurulu tarafından alınan kararla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Metin Kır, 23 Ekim tarihinde yapılan kongre ile Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı seçilen Mehmet Ali Durak'ı ziyaret etti.

Kır: Yeter ki bizlerden destek ve talep istensin

Cevizdere tesislerinde futbolcuların antrenmanı sırasında tatlı ikramı sonrası konuşan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır,"Biz Amatör Spor Kulüpleri olarak ilimizde bulunan bütün takımlarımızın yanındayız. Yine bugün Ordu'muzun en büyük ilçesi olan Ünye'de bulunuyoruz. Biz kulüplerimizin daima başarılı olma taraftarı içerisindeyiz. Yeter ki bizlerden talep edilsin,destek istensin. Tabi burada bizim Amatör Spor Kulüpleri'nin maddi gücü olmadığını herkes bilir. Burada sadece maddi değil, maneviyatta çok önemlidir. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bizler çok güçlü bir camiayı temsil ediyoruz. Bunun içerisinde hakemler, saha komiserleri, kulüplerimiz var. Biz bütün takımlarımıza söylediğimiz gibi Ünye 1957 Spor'a çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Kulüplerimizin her zaman yanlarındayız. Yeter ki bizlerden talepleri olsun, elimizden geleni yapmaya hazırız" dedi.

Durak: Kulüpler ve federasyonlar iç içe olursa başarırız

Ordu genelinde Amatör Spor Kulüplerinin zamanla toparlanacağını ifade eden Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Durak ise, "Öncelikle Metin hocamız ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Onların zaten desteklerini her zaman hissediyoruz. Kendileri ve yönetimi bizleri her daim arayarak ihtiyaçlarımızı soruyorlar. Bu işler sadece bir kulüple veya bir federasyonla olacak işler değil. Çünkü kulüpler ve federasyonlar iç içe olacak şekilde bölgemize hizmet edebiliriz. Sağ olsun Metin hocamızın başkanlığında da bu bölgede ilimizdeki Amatör Kulüplerin toparlanacağına inanıyoruz. Kendilerine ve yeni yönetimine de başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Gerçekleştirilen ziyarete ayrıca Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Murat Ülgen, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Teşkilatlandırma Başkanı Hamdi Şensoy, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma katıldı.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : BEŞLİOĞLU ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:7 Ünye

( Hükümet Caddesi Pera Pastanesi karşısı ) - 0 452 323 23 03

GÜNDÜZ-GECEYARISI : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı