EREN: 1957 SPOR İYİ BAŞLADI İYİ BİTİRECEK

Haber Tarih : 02/10/2018
Toplam Okunma : 251


Ünye Flash Radyonun yeni yayın döneminde Bir Konu Bir Konuk programına Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü ve Ünye Bld Bşk Yrd Erhan Eren konuk oldu.

Eren yeni dönemde Ünye futbolunu değerlendirerek, yeni dönem için yapılan değişiklikleri anlattı; merak edilen konulara açıklık, sorulara cevap verdi.

Hakan Korkmaz’ın sunumuyla gerçekleşen bu özel program Facebook canlı yanıyla da büyük ilgi gördü.

DEĞİŞTİRDİK GELİŞTİRDİK AYNI HATAYA DÜŞMEDİK

Eren geçtiğimiz yıl Bal liginde “şampiyonluk hedefiyle başladığımız ilk sezonumuzu ikincilikle bitirdik bu da bizi hali ile üzdü” diyerek yeni sezonda ise planları yaparken “eksiklerimizden ders aldık ve aynı hataları yapmadan değişiklileri gerçekleştirdik” dedi.

Bu yüzden sezona erken başladık diyen Eren ilk anlaşmaları mayıs ayında gerçekleştirdiklerini ve kulüp bütçesini zorlamayan transferler anlayışla hareket ettiklerini belirtti. Ünye sporun tercih edilen takımlardan birinin olması transferleri kolaylaştıran faktör olduğunu, bunun da ortaya konulan mali disiplinle gerçekleştiğini söyledi.

Yeni sezon hakkında Eren şu bilgileri aktardı:

SEZON ŞABAN AKBAŞ İLK HEDEF 6 DA 6

“Bu sezon bir başka olacak adını Ünye 1957 Spor ve Şaban AKBAŞ sezonu koyduk. Çünkü Şaban AKBAŞ geçtiğimiz sezonun sonunda talihsiz bir kaza yaşamıştı bu amaçla başladığımız sezonda şampiyonluğu hedef koyduk.

Bu sezon da lig 2 devre ama her devrede 2’ ye ayrılıyor 13 haftalık bölümün 7. Haftasında bir bay haftamız bulunuyor. Bu devre de ilk yarının 6 maçlık periyodu bizim için önemli.

Altınordu ve Çankırı’yı geçtik şimdi Sinop deplasmanına gidiyoruz dönüşte. Çarşamba, Amasya ve Yozgat’a sonra bay giriyoruz bu eşiği geçerken 6’da 6 olarak tamamlamamız gerekiyor. 6’da 6’yla geçersek yolu yarılarız diye plan yapmıştık şükürler olsun ilk 2 haftayı kayıpsız geçtik o iki haftalık periyot kapandı.

Bundan sonrasıyla ilgili ilk hedefimiz Sinop diyebiliriz 6 da 6 hedefimizde Ünye 1957 Spor taraftarın büyük etkisi var.  Bu dönem Ünye’ de futbol ateşi yeniden alevlendi. Onların desteği bizim çabamızla bu dönem olacak inşallah özellikle maçlarda taraftarlarımız bizimle olmaları bize güç verir. Sinop maçına ve diğer tüm maçlara taraftarlarımızı bekliyoruz. ” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı