EREN "OYUNCULAR SAHAYI, TARAFTAR İSE TRİBÜNLERİ TİTRETSİN"

Haber Tarih : 08/10/2018
Toplam Okunma : 252


Ünye 1957 Spor basın sözcüsü Erhan Eren Bir Konu Bir Konuk programının canlı telefon bağlantı konuğu oldu. Eren hafta sonu deplasmanda oynanan ve 2 - 0 Ünye1957 Spor’un galip ayrıldığı maçı değerlendirdi.  Eren bu haftaki maça işaret ederek taraftara seslendi.

Eren ligin başında konulan hedefler açısından bakıldığında zafere adım adım yaklaşıyoruz dedi. 1957 spor’da 6’da 6 hedefiyle başlanan ligde 3’te 3 tamamlandı. Şimdi gözler Çarşamba spor maçında.

KONTROLÜ ELE ALDIK


Eren : ”Sinop’ta yoğun rüzgâr altında gerçekleşen maçta saha ve iklim koşulları futbol oynamak açısından çok uygun değildi. Gayet kontrollü ve rakibe top göstermeyen 1957 Spor vardı .  Maçın ilk 30 dakikalık bölümünde öne geçtik. Bu kontrolle maçın sonuna kadar devam ettik ve sonucunda maçı biz kazandık.

Dünkü karşılaşmanın tek üzücü tarafı iki futbolcumuzun sakatlanmış olmasıdır. Biri orta sahadaki önemli isimlerimizden Muhammet Kaan Dönmezer, diğeri sol açıkta ki önemli futbolcumuz Reha Yaylı… İkisinin sakatlıkları bize zorunlu oyuncu değişikliği yaptırdı.  En kısa zamanda her ikisini de aramıza tekrar aramızda göreceğiz” sözleriyle özetledi.

TARİHİ BİR SEZONDUR

Son olarak Erhan Eren: “Bu sezon Ünye 1957 Spor için tarihi bir sezondur” diyerek taraftara seslendi.

“Ekip üstüne düşen görevi yapıyor. Bu enerji ile bu ekiple bu sezon şampiyon olmak gerek. Oyuncularımız sahaya çıkacak, teknik ekip gerekli desteği sağlayacak geriye sadece taraftar desteği kalıyor.  Oyuncular sahayı, taraftar ise tribünleri titretsin. Öyle bir taraftar olsun ki öyle bir oyun çıksın ki rakibin dizlerinin bağı çözülsün. Ünye futboluna sarılsın her maçta o heyecan yaşansın ve bu sezon şampiyonluk bu şehre gelsin. Bu sözlerle bu hafta sonu oynanacak maça tüm taraftarımızı davet ediyorum. Takıma sahip çıkma sırası artık sizde” şeklinde konuştu.

HAKAN KARTAL

ONEYFLASHFM


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı