EREN: SORUN YEDEK KULÜBESİNDE

Haber Tarih : 29/10/2018
Toplam Okunma : 635


Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta 6. Haftaya Ünye 1957 Spor-Yozgatspor 1959 FK maçı damga vururken yeşil beyazlı ekip beklenen galibiyeti kaçırarak maçtan 3-2 lik bir skorla mağlup ayrıldı. Yozgat temsilcisi karşısında 2-0 üstünlüğünü koruyamayan Ünye hem yenilgisizlik unvanını hem de liderliği kaybetti. 6. Haftanın değerlendirmesini ve yorumunu basın sözcüsü Erhan Eren Bir Konu Bir Konuk programında yaptı.

Eren yaptığı açıklamada 1957 Sporun orta sahadaki talihsizliklerine değindi ve en ufak olumsuz sonuçta 1957 Spor aleyhine konuşanlara Ünye futboluna zarar vermek isteyenlere sert çıktı.

SORUN ORTA SAHA

Bütün hafta boyu karşılaşmanın önemini ifade etmiştik İlk yarım saatlik bölümde her şey yolunda gitti. Daha önce yaşadığımız sıkıntıyı yine yaşadık orta sahamızda bir düşme oldu.  Aynı bölgeye denk gelen sakatlıklar bir kadro sorunu yaşatıyor. Bu haftaki maçın sonuç sebebi tam olarak budur.

Muhammed’in kırmızı kartla oyun dışı kalması ve Bahri’nin de kırmızı kart görmesi o bölgede bizi zafiyete uğrattı. Aynı Çarşamba maçında olduğu gibi orta sahadaki üstünlüğü kaybettik. Sürekli aynı bölgeden sıkıntı yaşıyoruz. Bu maç kadrodaki sıkıntımızı gösterdi. Oyuna müdahale edemedik çünkü; yedek kulübemizde oyuncumuz yoktu.

Kadro mühendisliği konusunda çokça mahir olan arkadaşlarımıza şunu ifade ediyorum Safranbolu deplasmanı maçına gelsinler bir orta saha kurgusu yapsınlar maça öyle çıksınlar ne dediğimi ancak o zaman anlarlar.

3 ÖNEMLİ FUTBOLCU DEPLASMANDA OLAMAYACAK

Safranbolu maçında olmayacak arkadaşları size sayayım Muhammet Kaan Dönmezer, Muhammet Akdeniz, Bahri Çiçek. 4 futbolcunun 3’ü o maçta olmayacak. Yine diğer arkadaşlardan o bölgede faydalanmaya çalışacağız.

Şunu anlayabilmiş değiliz; bir maçlık galibiyetle şampiyon oluyoruz, bir maçlık mağlubiyetle küme düşüyoruz Bir maçta hoca imparator bir maçta hoca kötü yok, öyle bir şey. Maç sonrası uygunsuz yorumlar yazışmalar ben herkesi daha aklıselim olmaya davet ediyorum. Ligin %25lik periyodunu tamamladık. 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldık. Bu skorla 13 puanla tamamladık. Bal liginin 11 grubunu incelesinler 13 puanla bir takım grupların altısında lider oluyor. Bu kötü bir skor değildir.

O KİŞİLERİ BİLİYORUZ FUTBOLA ZARAR VERMESİNLER

Ünye’ye ve takıma olumsuz davranışlarıyla zarar verenler, çok mahir arkadaşlar, bu işi iyi biliyorlarsa gelsinler kendilerinden faydalanalım. Ama şunu unutmasınalar bir hafta boyunca o takımla birlikte olan ekipten daha çok biliyor olamazlar. İsim isim biliyorum onların hangi konularda mahir olduklarını anlatırsam Ünye’de duramazlar.  

Samimi taraftarlarımıza şunu ifade edelim umudunuzu kaybetmeyin bir takım talihsizlikler yaşıyoruz. Bunlarında üstesinden geleceğiz. Safranbolu maçından galibiyetle döneceğiz sonra Kastamonu maçı ondan sonraki hafta inşallah tam kadro manasında yeniden ligin başında verdiğimiz kararla üçte üç yaptığımız periyottaki kadromuza geleceğiz. Uzun bir maratonun %25lik kısmı bitti. Bundan sonraki bölümle alakalı yaptığımız hataları da önümüze koyarak daha sağlam adımlarla taraftarlarımızı da memnun edecek hedefe ulaşmaya çalışacağız.

HAKAN KARTAL

ONEYFLASH FM


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı